sermel

RX-8 İçin Konsoldan Çıkma DVD Sistemi Hakkında

Bu konuda 36 ileti var

Bilmiyorum aranızda isteyen varmıdır ama ben bu kaloriferin üstünden ön konsoldan otomatik çıkcak şekilde ekran yerleştirmek istiyorum aracıma ayrıca torpito bölümünede dokunmatik bilgisayar yerleştirmek istiyorum yine torpitodan otomatik çıkabilcek şekilde bunları nerede kime yaptırabiliriz ? tavsiyelerinizi önerilerinizi bekliyorumm :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Türkiye ye gelen en son Mazda RX-8 lerde Türkiye de çalışmasa da Navigasyon vardı. Bundan yola çıkarak aşağıdaki linkte bulunan sistemi getirtebilirsin diye düşünüyorum ( Çıkan ekranda Navigation yazan resime tıkla) ama çalışacağını pek sanmıyorum Türkiyede haritası yüklü olmadığı için. Çalışması için biraz uğraşman gerekir.

http://www.mazda.de/Showroom/RX-8/RX-8+Serienmodell/Accessories/

Fiyatları da orada yazan ile az çok aynı olur getirtebilirsen ama bir ihtimal ebay de daha farklı çözümler de bulunabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

orjinal ekranlarda dvd için giriş yok sadece navigasyon için rgb giriş var yan sanayilerde fazladan 3 adet av  1 adet geri görüş vs gibi ekstra girişler mevcut

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bilgiler için sağolun ama bu kokpitten çıkıcak ekran orjinal gibi o parçayı bulsm içi önemli değil okadar gitsem sorsam keseriz abi oraya tuşlu bişey yaparız derler :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bilgiler için sağolun ama bu kokpitten çıkıcak ekran orjinal gibi o parçayı bulsm içi önemli değil okadar gitsem sorsam keseriz abi oraya tuşlu bişey yaparız derler :)

nereyi yapıyolar kim yapıyo :D iş yapmaya gelince hepsi olmaza bağlar işi lafta söylenene inanma sen :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hahahah uyumsuzelement dogru dio, ole yapariz biz alariz bulariz diyene hemen gitme. Sonra arabyi almaya gittinde " simdi biz bunu kestik ama bir kac kablo da kesildi yanlislikla biz yapisitrdik ama klimayi tusunda bastinda radyo caliyor, idare et " derler kalirsin ole :D :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

öyle olsa iyi klima kullanmayıveririz :) adamlar kokpiti kesip orayı kapatmazlar yani saçma sapan iş orjinalden şaşmıcan abi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

:) ben bunu 2 hafta önce falan buldum hatta mesaj attım nerde yaptırdın diye ebaydan aldım dedi ebayda 400 530 dolara bişeyler var ama tam anlamadım birde yapan yer önemli :) sağolasın yinede delta31tr :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

400-530 dolar olan ekran mi yoksa ordaki acik konsol mu. Yani bu konuda bir bilgim yok ama o usu acik konsolu bulursan bence her turlu DVD ekrani takilir.O kizakli bir seye benziyor ama bir sey var dikkatimi cekti, ekranin oldu yer ustu acik gibi, ekran kapali sekilde pek hos durmaz gibime geliyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

En güzel ekran bu bence. Bu arada araba da otomatik :)

68AF0BBABB4D405287F9B97F30795E2F.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Guzel yapilmis..Bu R3,buyuk bir ihtimal fabrika cikisi ekrani bu. Yepyep arac sonradan takilmis oldunu pek sanmiyorum. Arabada ekran merkalisi pek deilim ama tam calisan bir navigasyon icin yapilabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arabadaki jelatinlerden fabrika çıkışı olduğu belli. Son gelen RX-8'lerde böyle bir ekran vardı. Servisler getiremez mi acaba? Meb Başayar'dan Tolga Bey'le konuştunuz mu hiç?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

En güzel ekran bu bence. Bu arada araba da otomatik :)

68AF0BBABB4D405287F9B97F30795E2F.jpg

benimde dikkatimi çekti, sonunda vermişler otomatik coşkuyu :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benimde dikkatimi çekti, sonunda vermişler otomatik coşkuyu :D

alıyoz dimi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Otomatik RX8 R2 ler oldunda dan beri var ama TR ye hic otomik gelmdimi bilmiyorum.R3 ler ne zaman gelecek belli deil belki bir kac otomatik R3 gelir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu fotoğraf yurtdışındaki araçlardan biri. Türkiye'ye otomatiği gelmedi ama Türkiye'ye son gelen 40.yıl versiyonu 5 araçta dvd-navigasyon vardı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

40. yil daki navilerdemi boyle idi???Bence eski hali daha iidi bence

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.