murattekin35

Mazda 3 ledli farlar

Bu konuda 77 ileti var

merhaba arkadaşlar farlara led taktırdım, yorumlarınızı bekliyorum  :tey:

post-574-141695277057_thumb.jpg

post-574-141695277078_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun... fena değil ancak keşke cepheden bir boy fotosu olsaydı, sanırım daha iyi görebilirdik...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

resimlerin boyutunu düşürmeye çalışıyorummmmm, uğraştırıyo biraz pek anlamam ama uğraşıyorum:)))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Picasa3 kullan, Forum Yardimda olmasi lazim nasil kullanildigi bilgisi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bide resimlerde ışıklar biraz dağınık ve şişman görünebilir, çıplak gözle çok daha ii :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence angel yeterliymiş. Angelı gölgede bırakmış biraz ama kötü de durmuyor..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bence oldukça güzel olmuş güle güle kullan  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel görünüyor gerçektende hayırlı olsun. Ne kadara mal oldu acaba ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

güle güle kullan,zevk meselesi tabi ben begenmedim hem angel hem led tofaş gibi olmuş araç neyin çakması şimdi audimi bmw mi sadece angella muhteşem duruyordu zaten

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

güle güle kullan,zevk meselesi tabi ben begenmedim hem angel hem led tofaş gibi olmuş araç neyin çakması şimdi audimi bmw mi sadece angella muhteşem duruyordu zaten

nasıl desem diyordum ki sen nasıl diyeceğimi demişsin zaten....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkürler, ledlerle birlikte maliyeti 140 lira gibi bi fiyata mal oldu, bu arada otomobil üreticileri yeni fikirler ürettikleri zaman bunu başkalarının kullanmasını taklitçilik gibi görmemek lazım, zira aynı fikir aynı anda bütün üreticilerin aklına gelmediğini düşünürsek, birilerinin bunu başkalarından görüp yapmasıda gayet normal, gerek bmw angel ları gerek audi ledleri... ve mazda hiçbir markanın çakması değildir öyleki angel bmw den daha çok mazdaya yakışıyor....:)))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güle güle kullan, kaşlar da angellar gibi birbirine yakın yani daha fazla sayıda olsaydı keşke...:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bence yakışmamış angel daha çok yakışıyor bizim mazda3.lere ikisi bir arada sırıtmış yinede güle güle kullanın :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güle güle kullan.Bence led aralıkları biraz  daha fazla,Yani daha az led olsa daha güzel olurmuş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence süper olmuş. Sadece LED ne kadara yapılır acaba? Bizim 323'e olur mu? Far sanki küçük gibi geldi bana...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.