wankel motor

İlk Yabancı Plakalı RX-8 Servisimizde

Yorum değil reklam yapınca kalkıyor mesajlarınız.

Siteyi reklam alanı olarak gördüğünüz sürece de kaldırılmaya devam edilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yorum yok. Yorum yapınca mesajım kaldırılıyor

Yorum değil reklam yapınca kalkıyor mesajlarınız.

Siteyi reklam alanı olarak gördüğünüz sürece de kaldırılmaya devam edilir.

Katılıyorum.

:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben de katılıyorum üçünüze, lakin buraya mesaj atarken başlığı düzeltmemenize katılmıyorum....:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Uyumuyordum vallaaa günahımı alıyorsun bu sate kadar ders çalışıyordum  :D adam olmama bir hafta kaldı ya :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayatta dosluktan daha öte köy yok bense asıkar kulum wankel motorlara asık oldum ve onları sevdırmek uruna yasıyorum  kusurum varsa affedin  cok mucadele ettım abıya  benı tanıyanlar bılır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ustam işin gücün rastgelsin burada herkes biliyor artniyetle hiçbirşey yapmadığınızı. Sadece yaptığınız bazı şeyler kurallara takılıyor o kadar yoksa size karşı olan bir tavır yok :) Kurallara takılma nedeniniz ise konuların yanlış yerlere açılması ve imla hataları olarak toparlanabilir diye düşünüyorum. Sitemizde biraz daha aktif olursanız zamanla aşacağınız ufak problemler bunlar :) Ustam kolay gelsin...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu arada mesaj atmışken sorayım abi elinde fazla wankel motor varmı herhangi bir mazda getirsek wankel motor takabilirmisin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Neden olmasın Almanlar Woswos a takmışlar bızde hacı muratabıle takarız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yakısır cevat ustama bu adam yapar abi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.