selimmiles

Mazda 3 Çocuk Kilidi

Arkadaşlar

Arka kapı için çocuk kilidi mevcut mu? içerden çocugun acmaması için ne yapmam gerekiyor. Bir de araç hareket ettikten sonra kapılar otomatik kilitlenmiyor mu?

selimmiles..

not: bu arada internet explorer 7  kullanıyorum ve şu an bu sayfada cpu tavan yaptı yüzde 100 ... Sangi forumda bir bug var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar

Arka kapı için çocuk kilidi mevcut mu? içerden çocugun acmaması için ne yapmam gerekiyor. Bir de araç hareket ettikten sonra kapılar otomatik kilitlenmiyor mu?

selimmiles..

not: bu arada internet explorer 7  kullanıyorum ve şu an bu sayfada cpu tavan yaptı yüzde 100 ... Sangi forumda bir bug var

Araç hareket edince kapılar otomatik olarak kilitlenmiyor, kendiniz kilitlemeniz gerekiyor.Ayrıca çocuk kiliti mevcut aktif hale getirebilirsiniz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aşağıdaki konu yardımcı olacaktır.

Bunun dışında arka kapıları açtığınızda beyaz bir çentik göreceksiniz onu aşağı yukarı hareket ettirerek arka kapılardaki çocuk kilidini aktif hale getirebilirsiniz.

http://www.mazdaclubtr.com/forum/elektrik-aydinlatma-ses-sistemi-klima/kapilarin-otomatik-kilitlenmesi-t4963.0.html

Not : Bu arada site şu anda 2 değişik browser (IE 8 - Firefox 3.0.10 ) ve 7 değişik tabda açık ve CPU %10 a bile ulaşmıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Explorer sorunu çözüldü sanırım teşekkürler..

kapı içinden ayarı yaptıktan sonra sadece dışardan mı kapı açılacak?

yani konsolda herhangi bir düğme yok? öyle anlıyorum....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet aynen yazdığınız gibi.Konsolda herhangi bir düğme yok kapı içerisinden manuel olarak aktif veya pasif yapabilirsiniz :)  Aktif yaptığınız anda kapı içeriden hiçbir şekilde açılamaz.Tabi camı açıp dışarıdan açmadıktan sonra :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dandik albeada bile otomatik kapı kilitleme sistemi  var bizim arabalarda yok  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O kadar kusur kadı kızında bile olur :D  Bardağın dolu tarafına bak :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bakıyorum zaten Burak abi her güzelin bir kusuru var zaten  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.