murdock

Emniyet kemeri

Bu konuda 25 ileti var

yaa araba biraz yürüdükten sonra kemeri takmadığım için "dııt dıııt dıııt" diye çıkan sesten nasıl kurtulabilirim  :fiuw: ben özgür irademle kemer takmak istiyorum  >:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benzinliklerde ve aksesuarcılarda kemer tokasına benzer bir aksesuar var. O sesi kesmenin yegane yolu budur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

En güvenli ve en kolay yolu o kemeri takmak..

Birgün gerçekten ihtiyacın olduğunda keşke taksaydım dememek için..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benzinliklerde ve aksesuarcılarda kemer tokasına benzer bir aksesuar var. O sesi kesmenin yegane yolu budur.

vardı kırıldı bazı araçları servise götürünce hallediolarmış bizimkininde bi yolu varmı dedim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

vardı kırıldı bazı araçları servise götürünce hallediolarmış bizimkininde bi yolu varmı dedim :)

Tasvip etmediğimiz hareketler. Adamlar hayatınızı kurtarmak için teknoloji geliştiriyor siz kullanmıyorsunuz.

Arabanız NCAP ten 5 yıldız alsa ne olur almasa ne olur bu durumda..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tasvip etmediğimiz hareketler. Adamlar hayatınızı kurtarmak için teknoloji geliştiriyor siz kullanmıyorsunuz.

Arabanız NCAP ten 5 yıldız alsa ne olur almasa ne olur bu durumda..

abi bizim dükkana sürekli araba geliyor bi leri bi geri yaparken çekilmiyor o ses ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kısa süreli komfor için güvenlik riske edilmez. Ben 50 m için bile takarım alışkanlıktan ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

8-10 tane takla atan arabanın içinden sadece burnu kanayarak çıkan biri olarak şiddetle tavsiye ederim kemer takmanızı. hava yastığı falan hikaye, hayat kurtaran tek donanım emniyet kemeridir bence :)

ha yine de o sesi kesmek istiyorsan buzzer a giden kabloyu kesmen yeterlidir. buzzer nerede diye sorma, bilmiyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Uzun yolda ben bile takıyorum kemeri :D

abi ben pek uzun yol yapmıyorum 2 sokak içinde çekilmio walla :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kemersiz dolaşmayı konuşmamız bile forum kurallarına aykırı ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla bende refleks oldu arabaya binince marş basmadan önce kemer takıp farları yakıyorum. Hatta otoparkta birine yol vermek için 3 metre geriye giderken bile durum bu, manyak mıdır nedir dermiş gibi bakıyolar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu konuya yorum yapcam ama "dinime küfreden müslüman olsa" misali  :D :D Sen yine de tak kemeri faruk :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla bende refleks oldu arabaya binince marş basmadan önce kemer takıp farları yakıyorum. Hatta otoparkta birine yol vermek için 3 metre geriye giderken bile durum bu, manyak mıdır nedir dermiş gibi bakıyolar :)

Okan sana katılıyorum,kim ne derse desin,bu tamamen bir alışkanlık,hareket ettikten sonra gideceğim mesafe hiç önemli değil. O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Allah rahmet eylesin abi :( Tak kemerini Faruk

Abi sen sanki takıosun :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.