Jump to content

Lantis yardım

FATİH41
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bugun internette gezerken bu ilan ilgimi cekti herzamanki gibi lantis peşindeydim cok ucuza ful sunroof abs airbagli bişey buldum lpgli düz vites adamla konuştum 1 1bucuk milyar işi varmış klimanın boyası bide sacmasapan modifiesi bneim için sorun ne dersiniz bunu alıp toparlamak nasıl olur??http://www.sahibinden.com/1996_model_mazda_lantis_1_8i_sirali_sistem_lpg_li_-16WQQaXQQ14621283WQQpXQQdisplayitem

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

arabaya yapacağın masrafı, harcayacağın zamanı göz önüne alıp ona göre karar ver.

para da keyif de senin.

bana "sen bu arabayı alır mıydın?" diye sorarsan, ben bu arabaya 5 milyardan fazla para vermezdim. çünkü bu arabayı binilebilecek duruma getirmek için yaklaşık 4-5 bin lira daha para harcaman gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Bulunmayacak hiçbir parçası yok. Sadece yan sanayisi olmayan bazı parçaları servisten biraz daha pahalıya alırsın o olur. Kuş serisi veya Broadway'ler veya Opel Astra - Corsa ile kıyaslarsan tabiki parçası bol denilemez.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Arabayı bilinçsizce kullanıp hoşafını çıkarmışlarsa bi yerini yaparsın başka bi yerinden bişey çıkar, ısrarla orjinal parça kullanıp adam etmeye çaışırsan bide bakmışşın servise sadece yağ değişimine gidiyosun, temiz bi lantis bulursan sende sağına soluna özenirde bakar korursan evin önünde yatmaz araba ama evin önündeyken kıskanarak bakan çok olur:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ulen şu her şeyi bilen arkadaşlarada gıcık oluyorum  >:( o vazgeçiren arkadaşın kaçtane Lantis eskitti acaba merak ediyorum veya kıçı hiç lantis koltuğuna değdimi acaba

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Diğer arkadaşlarında dediği gibi parçası bulunmaz diye bişe yok ama yaşadığın yere görede değişir parça bulunması,ben küçücük bir ilçede yaşıyorum bırak Lantis parçasını renonunkini dahi bulmak zor ben yinede tereddüt etmeden aldım Lantisi,parça lazım olursada siteden arkadaşların her türlü yardımcı olacağından emindim sağolsunlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bana kalırsa,lantisi canın istiyorsa,bu araba benim tarzım diyorsan,bunları düşünme parça lazım olunca sıkıntısına düşersin  :D 3 günlük dünyada al zevkini çıkar  ;)

Tabiki km.sine dikkat et fazla olmasın,almadan iyi bir yere özellikle motorunu göster.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Parçası bulunamaz değil de geç bulunur diyelim şuna anlaşalım..:) Tüketim parçaları vs. stoklarında bulunuyor servislerin lakin bir kaza veya ciddi arıza durumunda ihtiyaç duyulacak parçanın Belçika'dan gelmesi 15 gün, 3 haftadan önce araba çıkmıyor, onu da belirtmek lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence bu kadar parcayı takma ya mucahit abime katılıyorum 3 gunluk dunya zevkını cıkar begendın guzel en temızınden al arkadaslarının dedıgını yaptıgında senın begenmenın bır onemı kalmıyor abı honda aldıgında dıyelım bır sure lantıs gordugunde aklın her zaman takılacaktır emınım ve mazda sana sorun cıkarmaz duzgun bakılırsa yinede tabi ki karar senin abi etkılemek ıstemem sadece fıkrım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Lantis alıcak arkadaşlar ve abilerime bir lantis kullanıcısı olarak söylemeliyim ki harika bi araç.Daha önce pek sınıfına girmesede getz ve dacia logan kullandım fakat bu araba kadar keyif kesinlikle alamadım.98 modellerinde (97'leri bilmiyorum) kapı yanında çıta olmaması arabayı biraz daha spor bir görünüme kavuşturmuş lakin 96 modellerinde de sis lambaları varki xenon takım olarak kullanınca arabanızı dışarıdan son model spor araca benzetebilirler mazda 3 alana kadar favorim Lantis. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

slm arkadaşlar fatih kardeşim lantisin degil  mazdanın bozuk olan hiç bir  arabası  alınmaz  hele mazda da araç lantis ise tamamen iç döşeme ve  dış kaporta aksam olsun çok zor  ben  okadar aldım topladım bazen kar yaptım bazen zarar  bu arabaların hurdacılarını çok iyi tanırım  git bozuk parçayı sana saglam diye verirler ve bir dünya paralar isterler  girme kardeşim o arabaya git düzgün bir lantis al mazdanın adına  da  laf söylemessin  ama kötü bozuk bir mazda alırsan cebin den bir dünya  para harcıyacagın için arabadan sogucan ve mazda kötü bir  araba olucak  bu durumda sana  iyi mazda almak düşer hayırlısı olsun mazda gerçekten çok iyi bir araba pişman olmassın yeterki parçasını nerden alıcagını ve  arabayı kime yaptırıcagını bil...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

İyi güzel anlatmışsın, sağolasın daaa.

Bulsana Fatih'e iyi bi tane Lantis. Aylardır bir tane araba denk getiremedi, sen yardım et de alsın artık arabasını :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Girmicem zaten o işe.bu hafta sonu 98 ful buldum yeterince temizse alıcam artık.

bak işte adem usta(ekinciler otomotiv) gelmıs bak arabaya ıcıne sinerse al adem ustaya gotur bı baksın al derse al lantıs cok keyfılı bı araba
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...