sermel

RX-8 Orjinal Aksesuar Parça Fiyatları

Arkadaşlar kendime göre bazı rx-8 orjinal aksesuar fiyatlarını sormuştum cevap geldi sizlere de bir faydası olur diye paylaşmak istedim artık değer mi değmez mi gider mi gitmez mi buyrun masaya :)

FE19-V3-450 (lastik deflektörleri)                              745,80+kdv              Belçika stok mevcut

F152-V4-300G (hava çıkışı uygulaması)                      476,35+kdv              Belçika stok mevcut değil

FE15-V4-910 (yan deflektör)                                      526,92+kdv              Belçika stok mevcut değil

4100-77-765A (suspansiyon alçaltma kiti)                  342,04+kdv              Belçika stok mevcut

FE16-V8-170B-15 (ışıklı vites topuzu)                        310,12+kdv              Belçika stok mevcut

F151-V8-190F-15 (deri el freni kolu)                            338,03+kdv              Belçika stok mevcut

FE15-V1-190 (iç kaplama)                                          250,86+kdv              Belçika stok mevcut

C830-V7-460A (gündüz farı)                                        90,27+kdv              Belçika stok mevcut

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

350 milyonluk ürün heralde kötü bişey olamaz diye düşünüyorum bu basit vites topuzları ışıklı yanıp sönen parıldayan rengarenk değildir heralde :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim gördüğümde işte vites kolundaki göstergelerin (sayılar ve çizgiler) altında kırmızı ışık yanıyordu sadece.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

peki bunun kırmızı ve siyah olanı var araç kırmızı benim içinide biliyorsun sence kırmızı mı yakışır siyah mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.