murdock

Bu spoyler nasıl olur, fiyatıda uygun?

hoşuna gittiyse al bence  :)

abi ben pek anlamıyorum siparişi versem nerde taktırcam bide çok kalitesiz de durmasını istemiyorum ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

goruntu olarak fena deil gibi. Ama emin olmak icin sen adamlari ara, hangi malzemeden yaptiniz, monte sekli nasildir, sirf spoilerden kankat yoluyabilirmisinz die bir didikle. O kadar para verecen ne alancani bil  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

fiyat olarak normal fakat çok ince spoyleri beğenmiyorum ben  :) serviste taktıra bilirsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Buna spoiler denmez.Anca  BAgaj açma tutacağı denir :D

Yaptırmışken daha güzel bir şey taktır oraya

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eywallah sağlam bi şekilde ezildik :D ben en iyisi adamlara başka çeşitleri varmı diye sorayım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ayıptır söylemesi bu akşam balık ile 2 kadeh rakı içtim.Kafayı yiyeceğim acaba sarhoş mu oldum diye.İnan ben bu resimde spoyler göremedim. :krrsz: Yoksa en azından bir iki yorum yapardım kusura bakma.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ayıptır söylemesi bu akşam balık ile 2 kadeh rakı içtim.Kafayı yiyeceğim acaba sarhoş mu oldum diye.İnan ben bu resimde spoyler göremedim. :krrsz: Yoksa en azından bir iki yorum yapardım kusura bakma.

sorun değil biran abi senin arabayı gördükten sonra benim baktığıma tabiki spoyler yok dersin :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

afiyet olsun abi, sen o çakır keyif kafayla göremediysen biz hiç göremeyiz demekki spoileri, o yüzden linki açmadım bile :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.