Guest doe

Rx8 Hava filitresine yapılan modifikasyon

Rx8club dan ve delta31tr adlı arkadaşımdan aldığım tavsiyelerle hava filitresinin içindeki 2 tane olan ufak duvarları ve ilk telli borusnu söktüm ama gördüğüm ve duyduğum kadarı ile pek bir değişiklik yok....

Eğer filitreyide çıkartıp ufak koni biçiminde bir  filitre takarsam acaba gerçekten seste veya araçta her hangi  bir değişiklik olurmu fikirlerinizi bekliyorum....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aga 4500-5000 devir gecisine dikkat et, orda bir ses farki var ama throttel responds da bende fark goremedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tam çözemedim ne tarz bir modifikason ama bana göre sakıncalı olabilir.Bu durumda hava emişde fark yaratır gibi geldi ve sensör ayarlarında bozulma yaratabilir.Yani negativ etki yapar gibi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

doe istanbuldasın sanırım istanbuldaki rx8 toplamaya çalışıorum

messersmith16@hotmail.com

msn eklersen sevinirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Korsann toplantı ha :D

alalım mı içeri patron  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yakalayabilirsen alırsın :D RX-8 bu, Kundura (Sedan) değil :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sonra mazda toplantısına rx8leri topluca getircem amirim:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

burak komserim bi yalakalık seziyorum ben :D 3 tane çekici ayarlarız toplantı zamanı 6 tane rx-8 süs olarak gelir kenarda :P:sopa: :sopa: :sopa: :sopa: :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yalakalik degil, soz olarak algiladim ben onu, bir dahaki toplantiya gorecegiz bakalim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yalakalik degil, soz olarak algiladim ben onu, bir dahaki toplantiya gorecegiz bakalim :D

yaz gelsin de güzel bi kır mangalı falan yapalım burak abi, sizin resimleri gördüm gözüm kaldı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.