Jump to content

Su Deposu Kapağı (2004 Mazda 6)

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Dün Adana'dan dönerken İzmit civarında fıskiyenin suyu bitti, çocuklar artık sıkıldığı için ben de durup bakmadım. Eve gidince depoyu doldurayım dedim bir de ne göreyim, su deposunun kapağı yok :D Bitmesinin sebebi oydu sanırım, kapak gidince buharlaşmış su.

Neyse var mı elinde su depo kapağı olan ? :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi kapak tek satılmaz tahminimce.Birde o kapak öyle gözüktüğü kadar ufak değil su seviye indikatör çubugu var üstünde sağa sola düşüp takılmış olmasın iyice bir bak bence.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gündüz gözü ile bakamadım henüz ama pek tahmin etmiyorum biryerlerde olduğunu. Benim de garibime gitti, o kolay kolay çıkabilecek birşey değil ama işin gerçeği de üzerinde bir indikatör olduğunu sen söyleyene kadar bilmiyordum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

indikatör derken yanlış anlattım sanırım:) Kapağın iç kısmının tam ortasından deponun içine sarkan bir çubuk var suya değip seviyeyi ölçmeni sağlayan.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

al komplesi birden, nasılsa yakında kalan parçayıda kaybedersin sen :D :D

Bu değil ki benimki :D

Resimde solda sarı kapaklı.. Gitti güzelim kapak :D

1_20_05_09_10_01_45_3.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

naylon torbayı büzüştür sonra tıkıştır oraya :D

Gelecek yanık naylon kokularını göz ardı etmek şartı ile tabii ki :D

baktın mı sağa sola abi?

Yok, eve gidince bakabileceğim ancak ama tahminim bulamayacağım yönünde,

Sağolasın Tolga. Evet o kapak. Eğer akşam bulamazsam sana ulaşırım sipariş geçersin. Elinizde stokta yoktur sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gelecek yanık naylon kokularını göz ardı etmek şartı ile tabii ki :D

Yok, eve gidince bakabileceğim ancak ama tahminim bulamayacağım yönünde,

Sağolasın Tolga. Evet o kapak. Eğer akşam bulamazsam sana ulaşırım sipariş geçersin. Elinizde stokta yoktur sanırım.

İstanbul'da vardır inş.:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şu an stoklarda gözükmüyor.Aslında burada olsan çıkma kapaklardan bakıp ayarlamaya çalışırdık.İstersen veririm siparişini.

Tamam Tolga haberleşiriz , sağolasın ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Buldum elemanı :) Akşam çektim arabayı ışığın altına , baktım motorun hemen altında korumanın üstünde duruyor. Düşerken kayışın içine sıkışıp 6 çentik atılmış üstüne ama olsun, hâlâ işlevini yapıyor :D

Tolga & Aras teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...