Jump to content

Navigasyon Önerisi

mazda0626
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Slm arkadaşlar aracıma navigasyon cihazı almaya karar verdim fiyat olarak max. 200- 250 tl ye önerebileceğiniz model marka varmı ankarada nerelere bakmalıyım yada nerde bulabilirim eğer alan arkadaşlar varsa fiyat hakkındada bilgi verirlerse sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben piranha voyager aldım 254 tl 3 taksit. darty de bir lat modeli var bu fiyata escalance gibi bişeyde. farklarıda benimkinde bluetooth var ondan yok diğer herşeyi aynı. ben bimeks kampanyasında aldım. şimdi 300 galiba. türkiyede haritası iyi olan başarsoft harita kullanan next ve piranha vardı. en iyi harita. next 400 falan üstelik özelliği daha az. diğer markaların cihazları iyi ama harita olmayınca ne olursa olsun. avrupa haritasını ne yapalım biz bize tr lazım. benzini olmayan spor araba gibi onlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Nerdeyse 2 ay olmuş. Heralde çoktan almışsınızdır ama bu başlığı başka okuyanlar da olur belki diye yazıyorum. Bende 4.3 inç piranha escalade var. Donanımhaber sitesinin forumlarında okuduğum kadarıyla en iyi kombinasyon IGO-8 yazılımı ve güncel başarsoft haritaları ile oluyor. Piranha modellerinde bu ikili var. Memnunum. Almayı düşünenlere de tavsiye ederim. deveyuku.com , webdenal.com gibi sitelerde ucuza bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Bende Samsung i780 Pda Var Gps Yazılımı olarak Route 66  Navking kullanıyorum.Bir çok program denedim istanbul dışı taklaşık 3000Km yaptım.%5 sapma bile yapmamıştır.Diğerlerini de kullandım .Mesela İgo ama kullanımı en kolay ve haritası en güncel olanlarından Navking.

Birde adres bulması harika.Mesela ben sitemin adını yazıyorum Navking hemen adresi çıkarıyor.Diğerlerinde semt ve sokak ismi falan yazmak gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Arkadaşlar öncelikle hepinizden teker teker özür dilerim aylardır siteyi ziyaret edip 2 - 3 kelam yazma zahmetine giremiyodum olay tamamen kişisel tembelliğimdir  :D (içinizden şimdi çokta umrumdaydı sanki diyosunuzdur ama siz demezsiniz öle şeyler )

Neyse sebeb-i ziyaretim (zaten işin düşmese girmezdin diyosunuzdur içinizden ama siz demezsiniz öle şeyler :D ) bi navigasyon cihazı almak istiyorum Next in 908 modelini baya övüyolar forumlarda kullanan yada kullananı tanıyan ürün hakkında olumlu olumsuz görüşü olan arkadaşlar varmıdır. Cihaz alınabilirmi?

Şimdiden teşekkürler

Ahmet ( ismimi unutmayın diye yazdım :D )

Linkide bu: http://www.hepsiburada.com/next-ye-g-828-4.3-lcd-fotonav-2013-yilina-kadar-ucretsiz-harita-guncelleme-16gb-sdhc-destegi-igo8.3-fm-verici-multimedya-bluetooth-kamera/productDetails.aspx?categoryid=257643&productid=otnexyeg828#

illa bu olucak diye bişey yok daha önce navigasyon cihazı kullanmış yada halen kullanmakta olupta memnun olan arkadaşlarında önerisine açığım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyat yönünden tercih meselesi tabide, fakat aşağı yukarı şu anda çıkan tüm navigasyon cihazlarının uydu bağlantıları gayet başarılı geriye ise haritaları ve ekstra özellik başarıları ile sıyrılmaları gerekiyor. Next güzel bir cifaz fakat f/p oranı düşük gibi geldi. Piranhanın şu modeli şu anda çok satan bir model üstelik next ile aynı haritayı kullanıyorki zaten önemli olanda bu. Ayrıca +bir özellik video in girişinin olması geri vites kamerasıda bağlanılabiliyor. Özellikleri karşılaştırıp size en uygun olanı seçebilirsiniz f/p yönünden Piranha Leon derim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hafta sonu halebe gezmeye gittik mazda 3 mazda 6 parçalarını ve bu arabaların 2 ye kesilmiş hallerini gördüm olmaz böyle bir şey binlerce mazda 3 ve 6 ikiye kesilmişler isteyen üstünden söküp kendisine gerek olanı parasını verip alıp gide biliyor nevegarasyon mazda 3 orjinal hem dvd hen nevegasyon 6 lı dvd çalar  herşesi mükemmel 400 dolar mazda 3 motor komple 1200 tl otomatik şanzıman 400 dolar fiyatlar böyle bütün arabaları kesip üst üste koymuşlar nasıl alırız dedim sipariş eder kiliste teslim ederiz dediler fotoğraf çektim onlarıda bir ara atacağım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Garmin'in her fiyat aralığında ürünü var. Sana uygun olan modeli bilemem ama marka olarak Garmin gerçekten çok iyi  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de gördüm Garmin'i benim de hoşuma gitti..Destek ve güncelleme olayları nasıldır ? Ne kadarda bir güncellenebiliyor harita ve bir maaliyeti var mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Ben de gördüm Garmin'i benim de hoşuma gitti..Destek ve güncelleme olayları nasıldır ? Ne kadarda bir güncellenebiliyor harita ve bir maaliyeti var mı ?

Bildigim kadarıyla internet üzerinden 2 kez ücretsiz güncelleme yapılabiliyor garminde, haritası oldukça kapsamlı ben daha güncelleme ihtiyacı duymadım henüz
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sağolun piranayıda duydum onunda kullanan çok ama sanırım onda bazı hatalardan söz ediyolardı bakalım bişey alıcam artık ne olursa

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bildigim kadarıyla internet üzerinden 2 kez ücretsiz güncelleme yapılabiliyor garminde, haritası oldukça kapsamlı ben daha güncelleme ihtiyacı duymadım henüz

evle dükkan arasında zaten gerekmez  :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben next 828 kullanıyorum gerçekten çok başarılı bir cihaz ayrıca 2013 başına kadar harita güncellemeleri bedava yani cihaz yarı parasını haritadan kurtarıyor,firma cihazın arkasında, mesela on gün önce rom güncellemesi yaptı başka firma olsa bu birkaç özelliği ekleyip yeni bir model diye sürer piyasaya . Türkey forumda cihazla ilgili birçok soruna yanıt bulabirsin tavsiye ederim biliyorsun esas iş haritada bitiyor yanılmıyorsam yılda 4 kez haritanı bedava yükleyebiliyorsun.Türkiye de sokak cadde isimleri çok sık değiştiriliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bugün bi arkadaş navigasyon merakımı duyunca önce bendekini kullan eğer hala navigasyon cihazı almak istiyosan ondan sonra al dedi şimdilik ondaki navigasyon aletini kullanıcam markası navturk mu ne bakalım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...