Jump to content

Osram Night Breaker Ampul

dublör
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Geçen hafta Ankara'da praktiker mağazasından, daha önceden çok methini duyduğum Osram night breaker aldım (H4). Adedi 16.5 TL. Dün akşam taktım aracıma. Beyaz ışık falan vermiyor ancak normal ampullere göre bu kadar çok fark edeceğini beklemiyordum. Çok parlak ve çok fazla aydınlatma sağladığı kesin. Ayrıca mesafe olarak ta normal ampulden çok daha uzağı gösteriyor ve karşıdan gelenin gözünü almıyor. HB de ve bazı yerlerde 18-20 TL adedi ve tekli karton kutuda. Praktikerde satılanlar ise vakumlu ambalajda O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güle güle kullanın..Benim mazda6'da kısa,uzun,far içi sis,alt sis hepsi osram night breaker çok memnunum,aydınlatma açısından.Uzun yapınca daha beyaz yanıyor.Mx-5 in kide H4 uzun-kısa nightbreaker,xenonları söktüm dağıtma yapıyordu çok.Şimdi memnunum.Zaten beyaz yanmasını beklemiyoruz,adı üstünde night breaker :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

H4 ve H7 arasındaki fark nedir arkadaşlar, H4 sis farı için H7 de kısalar için olan mı?

Bazı araçlarda Kısa ve uzunlar için tek ampul bulunuyor ve H4 tipi ampul oluyor, bazılarında ise kısa ve uzunlar için ayrı ayrı ampuller var, H7 ve H11 gibi. Sis farları için genellikle H3 ampul kullanılıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

H4 ve H7 arasındaki fark nedir arkadaşlar, H4 sis farı için H7 de kısalar için olan mı?

Kılavuzda yazıyor, bizim sisler h11 galiba, h7 de olabilir emin değilim, hangisi değilse o kısa, diğeri de uzun, anlayabildin mi canım? :egy:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

uzun araştırmalarım sonucu  H4 ile H7 nin kısaca farkı Özhan Abi :D

H4 modelinde tek ampul içinde 2 flaman olur ve uzun-kısa aynı ampulden sağlanır. eğer şeffaf camlı ise farlarınız kısalar h7- uzunlarınız H1 dir. h7 en iyi aydınlatması olan ampul modelidir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kılavuzda yazıyor, bizim sisler h11 galiba, h7 de olabilir emin değilim, hangisi değilse o kısa, diğeri de uzun, anlayabildin mi canım? :egy:

anlayamadım yavlum mithat, benim sis farım yok :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

uzun araştırmalarım sonucu  H4 ile H7 nin kısaca farkı Özhan Abi :D

H4 modelinde tek ampul içinde 2 flaman olur ve uzun-kısa aynı ampulden sağlanır. eğer şeffaf camlı ise farlarınız kısalar h7- uzunlarınız H1 dir. h7 en iyi aydınlatması olan ampul modelidir

danke şön :):D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Şimdi uzunlar 9005 mi HB3 mü? cahilliğimi mazur görün... :)

yurtdışı modellerde 9005 imiş

ben xenonu, sisi, led stop lambaları vs yi aşağıdaki listeye göre aldım bir tek ön sinyaller tutmamıştı demekki uzunlarda farklı

http://www.sylvania.com/ConsumerProducts/AutomotiveLighting/LampReplacementGuide/AutoLRG-Results.htm

Edit: onlarda da HB3 diye bişey yok sanırım listede göremedim :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yurtdışı modellerde 9005 imiş

ben xenonu, sisi, led stop lambaları vs yi aşağıdaki listeye göre aldım bir tek ön sinyaller tutmamıştı demekki uzunlarda farklı

http://www.sylvania.com/ConsumerProducts/AutomotiveLighting/LampReplacementGuide/AutoLRG-Results.htm

Edit: onlarda da HB3 diye bişey yok sanırım listede göremedim :D

verdiğin sitede liste yok ki Bülent abi :D

Object reference not set to an instance of an object.  Böle bişiler yazıo :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...