LANTİS

323f BG

Merhaba arkadaslar mazda 323f bg için tavan döşemesi, kapı döşemeleri ve göğüslük lazımm bunları nereden nasıl ve ne kadara temin edebilirimm yardımlarınınzı bekliyorumm ve son olarak aracı tavsiye eder misinzz  ;)nsl bir arabadır teknik bilgileri varsa bilgilendirir msniz.Şimdiden teşekkürler...ii forumlarrr..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

daha net bilgiler verırsen arac hakkında emınım bilgi vericeklerdir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abii ekonomik kriz bizi teğet geçmedi ;) 323f BG ye kaydık napalımm 323f BG  sercan arkadasım için açayim yerli ferrari diolar bildin mi ;) en açık bu kadar :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bildin mi güzel soru :) aynısından bende de var haberin ola ;) adın lantis diye gectigi için netlestırmek ıcın sordum sadece yanlıs veya dogru mu dıye...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kriz diyorumm bilader ne istiodumm ne oluo :D yapcak bişi yoq yaa :D her neyse tavan döşemesi, kapı döşemeleri ve göğüslük lazımm bunları nereden nasıl ve ne kadara temin edebilirimm

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ole deme 323f Bg ayrıdır hem kendısı hemde benim için satılmaz bir arac kullandıkca anlıcaksındır ;) sımdı senın arac anladıgım kadarıyla bıraz yıpranmıs ne tur bılgı ıstıyorsun arac hakkında motor bilgisi mi? bilmiyorum dosemesını filan yaa allaha sukur tertemız aracım bu konu hakkında yinede bende bilgilenmek isterim..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya bilmiyorum babam alcam die tutturdu bn LANTİSS istiyorumm kırmızı bi tane babamda sanki inada bindi almıo 323f bg nin 1,6 87 hp oldugunu biliorum dogru mu biliorumm :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1.6 87 bg degısıo o yha benımki 1.6 80 bg 16v 93 model alsın adam bırak :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İstediğin parçalar ya çıkmacıda ya da servisde bulabilirsin. servis fiyatları araba fiyatına yakın olur. en iyisi çıkmacılara bakman.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

noldu sen bi mazda sahibi olabildin mi parçasını falan buluruk sonra :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.