Guest izmitlii

Mazda3 ünüzün Debriyajı Nasıl?

benim 2004 dynamic mazda 3 ün debriyajı çok sert. bu normal mi yoksa bir arıza mı var, eğer normali buysa bunu bir düzeltmenin yolu var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim arabam 2007 model mazda3 debriyajı kullandığım bütün araçlara göre çok yumuşak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende 2009 mazda 3 eski kasa var debriyajı gayet yumuşak istersen bir ustataya göster

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Debriyaj balatası bitmeye yaklaşmıştır.Şanzıman inip baskı,balata,rulman üçlüsünün değişmesi gerekir..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim bu zamana kadarki tecrübelerim 0 araç aldıktan sonra debriyaj değişimilerinde yumuşaklık ilkindeki gibi olmamakta sertleşme yaşanmakta.Bu sıkıntıyı şirket arabası kullandığım bir çok dönemler servislere söylememe ve hatta debriyajın değişmesine rağmen sorunun çözülmemesi.Herhalde standartlaşan birşey artık.Değişen ve zamanla kullanılan debrijaj ilki gibi olmuyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.