FATİH41

RX8 Modifiyesi

Emege saygı  :) amaa benim olsa bu araba bu hale getirmeleri için önce beni böyle parçalamalılar  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun demek gerek önce fakat araba bence sade haliyle de zaten ilgi çekiyor. abartı olur gibi geliyor bana fazladan yapılanlar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kaputtaki zamazingo güzel duruyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben beğenmedim güzel olmamış :(

Orjinal halinde daha güzel duruyor. Bu şekilde atın kuyruğundaki kelebeği çağrıştırıyor bence :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

zevkler tabiki tartisilir, ama in sonuunda guzel bir sey olur.ah ahhhh keske su gumruklerde o kadar vergi olmasa, neler neler sokardik ulkeye :( :(.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

emek harcanmış elerine sağlık demek gerek. bence gereksiz bu aracı bu kadar kurcalamak... zevk tabi orası da ayrı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gercek bi widebody yapılsa cok sekil olur ama böle ek parçayla olmuyo zaten sade hali gayet güzel.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok abartılı

kimse kusura bakmasin hic guzel olmamis benim fikrim bu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ön kaput fena durmamış ama, aeorodinamiği nasıl olmuş ? rüzgar tüneline sokulmuşmu ? böyle detaylrda 240 la giderken önem kazanabilir :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.