Jump to content

İlk bakım

ozkan_eray
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda 3 olan aracım 3000 km de olup ilk 6 aylık bakımını yaptırmak istiyorum neler değiştiriliyor ve kaç liraya mal oluyor teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Mazda 3 olan aracım 3000 km de olup ilk 6 aylık bakımını yaptırmak istiyorum neler değiştiriliyor ve kaç liraya mal oluyor teşekkürler.

6 ayda bir değil 10bin km de bir bakım yapılıyor mazda3 lere
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6ay veya 10bin km vaybe burda (almanyada) her sene yada her 20bin km giriyor araba bakima yani bana öyle dedi zaten öyle yaziyor arabanin kitabindada.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

ben aldığımda bişey demediler sadece ilk 1000 de yağı değişecek sonra 10binde bir görüşelim dediler yağ değişsin ona tamam ama diğerleri saçma

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Banada  6 ay veya 10 000 km dendi mazda iletişimi aradım biz size döneceğiz dediler aynı gün içinde aradılar 1 yıl veya 10 000 km dediler. 1,5 ay sonra aradılar  tekrar 6aya döndüler  bende şaka yapıyorsunuz herhalde dedim 15-20 gün sonra (bu gün)arayıp merkezle konuşuldu aracınızın bakımını yaptırabilirsiniz diye lütfettiler garantinize birşey olmadı dediler.Bence ne yaptıklarını bilmiyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende 2010 mazda 3 siyah impressive aracımı dün teslim aldım teslimat sırasında banada 6 ayda bir yada 10bin de bir gelmek zorundasınız dedi teknik servis müdürü,benim eski aracım 2007 modeldi 2 bucuk senede ben 19 bin yaptım dedim 6 ayda bir bakkmı olur ne değişecekki diye sordum ama adam bu konuyu toplantıda konuşacaklarını belki bir seneye çıkarabileceklerini söylediler.....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Arkadaşlar

Araba trafige mart 2009 da çıkmış. Şu an km 4100 . 6 ay gecti diye servise mi götürmem gerekiyor. 6 aylık arabayı servise götürdüm zaman ne kadar ortalama maliyet çıkarırlar..Yoksa 10 bin'i beklememek icin para kazanmak icin mi boyle soyluyorlar..

saygılar

selim

Burak bu arada merhaba.. Uzun zamandır forum'a giremiyordum. Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar

Araba trafige mart 2009 da çıkmış. Şu an km 4100 . 6 ay gecti diye servise mi götürmem gerekiyor. 6 aylık arabayı servise götürdüm zaman ne kadar ortalama maliyet çıkarırlar..Yoksa 10 bin'i beklememek icin para kazanmak icin mi boyle soyluyorlar..

saygılar

selim

Kitapçığında 6 ay yada 10.000 hangisi önce gelirse diyor malesef :(

200TL gibi bir rakat tutuyor.

Burak bu arada merhaba.. Uzun zamandır forum'a giremiyordum. Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...