Ali

Ambulans yüzünden EDS'li ışıkta geçtim ceza gelirmi

Bugun ışıkta dururken arkamdan ambulans geliyordu ve yol vermek için kırmızı ışıkta geçtim benle birlikte 15. yakın araçta geçti şimdi hepimize cezamı gelecek  :kafa:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Büyük ihtimalle ceza gelmeyecektir. Ben bazen EDS'li ışıklarda tam sarıdan kırmızıya geçtiği anda geçmek zorunda kalıyorum. Çünkü dursam arkamda çok yakın takip eden hödük kesin vuracak. Şimdiye kadar hiç ceza gelmedi. Ancak aynı ışıklarda patronumuza aleni olarak geçtiği kırmızı ışık yüzünden bir kaç defa ceza geldi. Görüntüler incelendiği için Kamera görüntülerinde Ambulans göründüyse ceza gelmez.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İstanbul'lu arkadaşlara bi hizmetimiz olsun, en son geldiğimde bi taksici trafik polislerinin şu sıralar kırmızı ışıkta dururken lastiğin o ışıkların hizasından yolu bölen çizgiyi geçip geçmediğine çok dikkat ettiklerini söylemişti. Gerçekten de bunu söylediğim bi arkadaşım bikaç hafta sonra zar zor çizgiyi geçmeden acı frenle durdu, polisten de "15 cm'le kurtardın" diye takdir(!) gördü.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ali arkandanda yakın takip eder bir şekilde araçlar geçtiyse zaten pek plakanı alma şansları yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o degilde abi ambulans soforu gıcıksa sız dewam ettiniz ambulans soforu kırmızıda bekledı :)) bunun acıkLaması nasL yapıLır :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.