Jump to content

İstanbul Anadolu'da Mazda servisi nerede?

slash
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İstanbul Anadolu yakası Maltepe'de 2.el mazda3 araç buldum, kısmetse alacağım. Bu aracı almadan kontrol ettirmek amacıyla gösterebileceğim iyi, güvenilir diyebileceğiniz bir mazda veya bu tür araçları profesyonel anlamda detayıyla kontrol eden servis nerededir?  Aracın sorunsuz olduğundan emin olmam için iyi bir servise göstermek gerek diye düşünüyorum. Ücreti ne kadar tutar?

Maltepe ve civarları gibi yakın yerler olsa aracı satan arkadaşıda yormamış olurum, zamandan tasarruf edip bir an önce işimizi bitiririz.  Oraları pek bilmediğim için nerede hangi servis var, kim bakar ilgilenir bilemiyorum. Tanıdık bildik yerler varsa oraya göstereyim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hem Taber Usta hem de Maltepe Şahsuvaroğlu olur. Biri (Taber Usta) eski yetkili yeni özel servis diğeri de hali hazırda yetkili servis ( Şahsuvaroğlu) Her ikisine de gittiğinde MazdaClubTR den geldiğini söylersen gerekli ilgiyi göstereceklerdir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Aracımı aldım ve alırken İstanbul'da Eşiyok Mazda servisinde kontrolünü yaptırdım ama memnun kalmadığımı belirtmek isterim. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra ...

Mehmet Bey,

Bu site ilan panosu değil. Zaten imzanızda yeterince bilgi mevcut. Eğer gerçekten ilan vermek istiyorsanız sitede ücreti karşılığında ilan verebilirsiniz.

Bunu tercih etmiyorsanız da lütfen ilan vermek yerine katılımda bulunun. Emin olun katılımda bulunursanız böyle silinecek ilanlardan çok daha fazla tanınma şansınız olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracımı aldım ve alırken İstanbul'da Eşiyok Mazda servisinde kontrolünü yaptırdım ama memnun kalmadığımı belirtmek isterim. Teşekkürler.

mumnuniyetsizliğin araçtan mı servisten mi acaba ?

hayırlı olsun bu arada.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 yıl sonra ...

Merhaba arkadaşlar, haziran 14 te yaz bakım indiriminden faydalanmak için yetkili servislerden birine gideceğim. O tarihte İstanbul'da olacağımdan İstanbul'da sizce en yetkin ve yetenekli ve uygun servis hangisidir. Hangisine gitmeliyim?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar, haziran 14 te yaz bakım indiriminden faydalanmak için yetkili servislerden birine gideceğim. O tarihte İstanbul'da olacağımdan İstanbul'da sizce en yetkin ve yetenekli ve uygun servis hangisidir. Hangisine gitmeliyim?

Öncelikli 2011 yılından beridir kullandığım Avrupa yakasında Maslak'ta bulunan "Evo" servisi derim.

Anadolu yakası olsun diyorsanız da "Merser" derim. Bu iki servisin üzerine de servis tanımam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikli 2011 yılından beridir kullandığım Avrupa yakasında Maslak'ta bulunan "Evo" servisi derim.

Anadolu yakası olsun diyorsanız da "Merser" derim. Bu iki servisin üzerine de servis tanımam.

Çok teşekkür ederim. Zaten Ümraniye'de olacağım için Merser iyi bir seçim olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben Adem Usta'yı tavsiye ederim... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...

Herkese selam ve kazasız sürüşler , sitemizde Anadolu yakasında Mazda servisi üyemiz var mı acaba ? Karşıda evo var araştırdığım kadarı ile üyelerimize indirim ve kolaylık imkanı sağlıyor sağolsun. Anadolu yakasında Mazda club ailesine üye Mazda servisi arıyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim . Araç 116 bin km de sürekli periyodik bakım yapılmış . Ağır bakım yapılmamış sanırım. Yeni aldım aracı. Ağır bakım yapılması gerekiyor mu merak ediyorum . Saygılar 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

19 dakika önce, cengiz isot :

Herkese selam ve kazasız sürüşler , sitemizde Anadolu yakasında Mazda servisi üyemiz var mı acaba ? Karşıda evo var araştırdığım kadarı ile üyelerimize indirim ve kolaylık imkanı sağlıyor sağolsun. Anadolu yakasında Mazda club ailesine üye Mazda servisi arıyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim . Araç 116 bin km de sürekli periyodik bakım yapılmış . Ağır bakım yapılmamış sanırım. Yeni aldım aracı. Ağır bakım yapılması gerekiyor mu merak ediyorum . Saygılar 

Foruma üye olan Mazda Bayisi/Servisi aslında bayağı var. Ama tek aktif olarak forumu takip edip soruları yanıt veren bayimiz Muğla Gören Otomotiv'den @okkko arkadaşımız. 

Anadolu yakasından size önereceğim servis Merser'dir. Ama şu da var Anadolu yakasında oturmama rağmen, 2011 yılından bu güne Evo müşterisiyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 dakika önce, cengiz isot :

Anladım İlhan abi teşekkür ederim .  Oray'a gidince diyalog kuracağımız isim kim  acaba .

Servis müdürleri Cem var. gittiğinizde size yardımcı olacaktır. Benden de çok selam söyleyin, benimde yakın zamanda gitmem gerekiyor aslında.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...