Matrikzs

Fiat 126 BIS

Bu konuda 39 ileti var

Bundan bizim bir doktorun vardı adam 120 kiloydu arka koltuğu iptal etmişti içine sadece kendi sığardı çok komik olurdu uzun sürede kullandı yine aklıma geldi güldüm  :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bundan babamın bi doktor arkadasında vardı adam arkasına "büyüyünce mercedes olucam" yazdırmıstı :D_biz kesin mercedes alır diye beklerken adam gitti passat aldı iyimi :tey:_

__ellerinize saglık :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bundan babamın bi doktor arkadasında vardı adam arkasına "büyüyünce mercedes olucam" yazdırmıstı :D_biz kesin mercedes alır diye beklerken adam gitti passat aldı iyimi :tey:_

__ellerinize saglık :)

Bunlara hep doktorlarmı binerdi acaba  :krrsz:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bir seride 2 tane sIgIyor :D;D cok garip modifiyelileri vardi. jip, buggy, normal :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunlara hep doktorlarmı binerdi acaba  :krrsz:

abi tümdengelim mi tümevarım mı öle bi mesele vardı_olaya ordan bakarsak su anda öle gözüküyor ^-^

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tek kullanımlık yani.... :)

:2funny:

Alıntıdaki hata düzeltildi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

işte yeni BIS

Fiat 500 diye de geçiyor trepiuno diye de.

www.fiat500.com

fiattrepiuno_1280.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Grand Punto'yu da çok methediyor kullananlar, özellikle o direksiyonun city modunu...Lakin araba boru gibi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Grand Punto'yu da çok methediyor kullananlar, özellikle o direksiyonun city modunu...

City modu Dünyanın en gereksiz buluşu bana kalırsa,o fonksiyon Stiloda da vardı acayip saçma bi hadise yani  :nea:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Volkan sen yağız bi Türk delikanlısısın, o yüzden gerek olmuyo zaten sana ama bi de hanımları düşün, onlar için çok faideli bence...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya Okan saçma olmasının sebebi şu,direksiyon normalde de çok yumuşak zaten o fonksiyonu açtığında tüy siklet gibi bişey oluyo  8:) bikere o fonksiyon açıkken,normal trafikte giderken kaza yapıyodum  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi o fonksiyon trafikte giderken kullanmak için değil ki, zaten yanlış hatırlamıyosam 30'a filan çıkınca kapanıyo otomatik. Daha çok park için...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ulan ben de kime anlatıyorum ya... :D

yok canım olur mu,ben 30 kilometreden sonra devredışı kaldığını bilmiyodum mesela  8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.