Jump to content

Fiat 126 BIS

Matrikzs
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bundan bizim bir doktorun vardı adam 120 kiloydu arka koltuğu iptal etmişti içine sadece kendi sığardı çok komik olurdu uzun sürede kullandı yine aklıma geldi güldüm  :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bundan babamın bi doktor arkadasında vardı adam arkasına "büyüyünce mercedes olucam" yazdırmıstı :D_biz kesin mercedes alır diye beklerken adam gitti passat aldı iyimi :tey:_

__ellerinize saglık :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bundan babamın bi doktor arkadasında vardı adam arkasına "büyüyünce mercedes olucam" yazdırmıstı :D_biz kesin mercedes alır diye beklerken adam gitti passat aldı iyimi :tey:_

__ellerinize saglık :)

Bunlara hep doktorlarmı binerdi acaba  :krrsz:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bunlara hep doktorlarmı binerdi acaba  :krrsz:

abi tümdengelim mi tümevarım mı öle bi mesele vardı_olaya ordan bakarsak su anda öle gözüküyor ^-^

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Grand Punto'yu da çok methediyor kullananlar, özellikle o direksiyonun city modunu...

City modu Dünyanın en gereksiz buluşu bana kalırsa,o fonksiyon Stiloda da vardı acayip saçma bi hadise yani  :nea:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya Okan saçma olmasının sebebi şu,direksiyon normalde de çok yumuşak zaten o fonksiyonu açtığında tüy siklet gibi bişey oluyo  8:) bikere o fonksiyon açıkken,normal trafikte giderken kaza yapıyodum  ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi o fonksiyon trafikte giderken kullanmak için değil ki, zaten yanlış hatırlamıyosam 30'a filan çıkınca kapanıyo otomatik. Daha çok park için...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...