Burak

Opel satıldı

Eee nolacak şimdi bende tam opelci olmak üzereydim  :)

İki dakika rahat dur be abi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ahada kalbimi kırdın  :D durduk işte iki yıl bir Mazda sevdasına kıymetimi bilin  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun Müco.Güle güle kazasız belasız kullan. :nazar: Hangisini alıyorsun İnsignia mı.?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sağoldaa benim 657 ye tabi bir devlet memuru olduğumu unuttun galiba  İnsignia kimm biz kim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Olm Müco sazanlık yapma.Zaten mazad 6 varken opel insignia alsaydın bu siteye bir daha uğrayamazdın. :sopa: Sen şimdi inat yaparsın alırsın bi insignia :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İnatım ama insignia alacak kadar delide değilim  ;) boşa gaz verme boşa gitmesin gazın mum yakarsın  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

insignia olmazsa omega olsun abi  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Opel olsun taşdan olsun dermişim  :D uğraşmayın bilebilemezsiniz ne olduğununu  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Opel olsun taşdan olsun dermişim  :D uğraşmayın bilebilemezsiniz ne olduğununu  :D

Zafira.....:egy:

Alan satan hayrını görsün....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bi ara az daha bende bulaşıcaktım opel,e  "corsa gsi 98" tamircim manyakmısın olum o kadar topladın arabayı gsi alıpta başına dertmi arıyorsun dediği için vazgeçtim takastan :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.