Jump to content

Mazda MuseuM

Uygar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Evet tekrar döndüm. Sömestr için kayseriye gitmiştim. ondan beri netle ilişkilerim zayıfladı. Evde yoktu PC yazlıktaydı.Şimdi Laptop aldım. Bide kaldığım yurtta wireless olsa tam süper olacak :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet tekrar döndüm. Sömestr için kayseriye gitmiştim. ondan beri netle ilişkilerim zayıfladı. Evde yoktu PC yazlıktaydı.Şimdi Laptop aldım. Bide kaldığım yurtta wireless olsa tam süper olacak :tey:

Tekrar hoş geldin aramıza  :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sizin bolum nasil ? memlunmusun?

bide bolum baskaniniz kimdi sizin ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Mazda Müzesi

Tasarım ve teknoloji mirasıyla ünlü Mazda Motor Corporation, uzun süreden beri interaktif ajans partneri olan Sarkissian Mason tarafından hazırlanan bir online müze aracılığı ile tüketicilere otomotiv endüstrisinde imza attığı ilkler hakkında daha yakından bilgi sahibi olma olanağı sağlıyor.

Online müze, şirketin Hiroshima Tasarım Merkezi'ndeki Mazda Müzesini bir flash ve genişbant video kombinasyonu kullanarak hayata geçiriyor.

Müzedeki ziyaretçiler zamanda geri dönerek LeMans kazanan RX-7'sinden otomobil teknolojisindeki devrimsel bir gelişme olan Rotary Motoru'nun çıkışına kadar otomotiv tarihindeki Mazda devrimleri hakkında detaylı bilgi edinebiliyorlar.

Sarkissian Mason'daki yaratıcı ekip, aylar boyunca Mazda mirasının ve fütüristik tasarımlara sahip her otomobilin eşsiz özelliklerini ziyaretçilerin gerçekten müzenin içindeymiş gibi farklı açılardan görüp inceleyebilecekleri şekilde görselleştirilmesi için büyük bir çaba harcadı.

Ziyaretçiler sitede, otomobillerin geliştirilme süreçleri hakkında tasarımcıların yaptıkları yorumların yer aldığı video klipleri inceleyebilir ve Mazda'nın en iddialı 30 aracını yakından izleyebilirler.

Sarkissian Mason CEO'su Patrick Sarssian'a göre Mazda, online bir ortamı, markasını temel tüketici kitlesiyle destekleyeceği bir araç olarak kullanarak bu alanda öncülük yaptı.

Müzeye giriş için:  http://www.mazdamuseum.com

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bölüm derden üniversitede Endüstri ürünleri tasarımı bölümü

Bölüm başkanımız ise Suha URAL :)

dogus da guzel sanatlar bolumu oldugunu bilmiyordum, ondan sordum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet doğuşta SANAT ve TASARIM fakültesi var bizimkinin adı değişik. Ve söylentilere göre gelecek yıl hasanpaşadaki hazırlık binasına geçecezz. :krrsz:

Binanın Belediye binası gibi olduğu söyleniyor.. :o

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...