erbt

Sürücü Camından Gelen Kapanma Sesi

mazda 6 dada var sağ ön camda aynı ses:)) sorunu çözmek kolay ancak işten bizim ustalara söktüremedik bir türlü.Sorunu çözünde paylaşırım burada..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim mazda 3, Aydın beyin mazda 3, linkte ki mazda 2, sizinde mazda 6. Hepsinde sürücü camında aynı sorun olması enteresan. Normal bir durum mu acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende de var diye hatırlıyorum ama hangi cam emin değilim :D Çok dert etmemek lazım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hep aynı sorunlar benimkindende geliyo hatta servise sordum bugün normal dediler ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hep aynı sorunlar benimkindende geliyo hatta servise sordum bugün normal dediler ...

Çözemediklerinde genelde bunu söylerler :D Çokta kafaya takılacak bir durum değil ne yapalım bu şekilde kullanıcaz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arabayıilk aldığım zaman ön yolcu camında olmuştu bu ses, serviste 2 dk da halletmişlerdi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim 4 cam da aynı bahsettiğiniz gibi TAK diye kapanıyor.

İlk zamanlar çok tırsıyordum ama zamanla alıştım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim de sürücü camında vardı aynı problem serviste 2dk da hallediyorlar . Sanırım camı tutan tırnaklardan kaynaklanıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.