murat_dem

Jantlar Nasıl Durmuş?

Kesinlikle bu jantlardan istiyorum ama bunları taktıktan sonra arabanın kalkışı falan (hantallık bakımından) değişir mi acaba ya? Bir de bizim İstanbul'umuzdaki yol şartları acaba bunları taktırsak nasıl davranır bize? Bir de aşağı yukarı bir fiyat bilen duyan bu tarz bir jantta var mıdır?

post-3425-141695278357_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

lastik genişliğini artırırsanız kalkışlarda çok belli olmasada son hızda bariz şekilde aracın hantallaştığını göreceksiniz.Ayrıca lastik yanaklarını inceltirseniz yoldaki bozuklukları araç içinde daha fazla hissedersiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Görünüş güzel ama tahmin ediyorum bu araç 1.6 değildir :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o değilde ızgara 10 numero olmuş :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Amerikan versiyonu bu araç,

TR'de bu jantlardan yok.Aksesuar listesinde de yok.Belki özel siparişle felan getirtebilirsin bilemiyorum.Arabada sanırım 2.5

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu araç kesinlikle 1.6 değil yoksa o yükü 1.6 kaldıramaz. Hantallaşır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

şimdi baktım amerikan sitesinde 2.0 ve 2.5 versiyonları varmış.Ayrıca i sv, i sport, i toruing, s sport ve sgrand toruing modelleri var :)

bizde ne var ? touring, impressive

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dip not: mazda speed3'te 18" jant standart geliyormuş yine amerikada

şimdi gözüme çarptı :)

Burada mazda almamak lazım aslında

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

araç aynı zamanda yere yakın, yay-amorisör kiti de lazım aynı görüntü için

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.