Jump to content

Motorumu temizledim süper oldu

ilk aşk
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar merhaba sonax ı kıskandıracak güzellikte motor temizliği yaptım .ama sonax ın ürünlerini kullanıp onun kadar maliyetli bir çalışma olmadı .izmirli mazda severler için bu uygulamayı seve seve ücretsiz yaparım .maksat dostluk . işte linki ...

http://renaultyardim.com/otosmf/index.php?topic=692.0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi Wd-40 diye birşey var. Sanayilerde 5- 7,5 TL'ye satıyorlar. Bu ürünle de tertemiz bir görünüme kavuşuyor motor. Herhangi bir zarar verme durumu da söz konusu değil. Tabii toz, yağmur suyu erken kısa sürede eski haline dönmeye başlıyor :))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

wd 40 yağlayıcıdır .motora sıktın mı 2 günde tüm pisliği toplar .hele hele elektronik aksama veya açık bir kabloya geldimi başına masraf açar abicim .yanlış anlama sadece bilgi veriyorum .tenkit etmiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

En güzel ve sağlıklı motor pis motordur :)

En güzel ve sağlıklı motor pis motordur :)

aslında bir bakıma size katılıyorum basınçlı suyla yıkamacılarda yıkatmak yerine pis motorla gezmek daha iyi tabii

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaş her şeyide ayağınıza istiyorsunuz.. :D

pepe ortalığı karıştırmasana  ;)

izmir e gel yapayım  :)

abi herkeş burda izmirde az üye var :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

izmirdekiler bana gelsin .istanbuldakiler için zaten ayrıntılı yazıyor forumda  :D yine sormak istediğiniz bir şey olursa yardımcı olurum  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

arkadaşlar merhaba sonax ı kıskandıracak güzellikte motor temizliği yaptım .ama sonax ın ürünlerini kullanıp onun kadar maliyetli bir çalışma olmadı .izmirli mazda severler için bu uygulamayı seve seve ücretsiz yaparım .maksat dostluk . işte linki ...

Abi benim arabanın motorunu görseydin böyle birşey asla söylemezdin diye düşünüyorum :D bende temizlemeyi düşünüyorum ama katran bağlamış artık yeri. bide korkuyorum. mesela yazın radyatörümde sadece su vardı hiç kaçak yoktu. kış geldi antifirizi bi koydum araba elek gibi her yerinden su alıyor :D devidaim radyatör hortumlar. temizlikten sonra motordan yağ damlamasın :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yapman ıcın tsk ederım abıde bu urunlerın malıyetı kac paraya cıkcak pekı bende dusunuorumda ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yazıyı okuduktan sonra linkini verdiğin ürünlerden sipariş verdim :D

abi sana link falan vermiyelim zararlı çıkıcan böyle giderse,, geçende far almıştın :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

peki arkadaşlar ben ayda bir sefer basınçlı suyla motor soğuktan sonra 323'ün motorunu yıkatıyorum bugüne kadar bir sorunla karşılaşmadım.peki uzun vadede bir soruna yol açarmı sizce ?..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

abi sana link falan vermiyelim zararlı çıkıcan böyle giderse,, geçende far almıştın :D

Kesinlikle haklısın :D

Ama bu ürünleri aldıktan sonra 3 iş günü içinde teslim etmedikleri için siparişi iptal etmiştim :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...