ilk aşk

Bir motor temizliğide astraya yaptım

Başlığı düzeltebilirmisiniz ? Tamamı büyük harf yasak..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayatında hiç motor temizlememiş biri olarak objektif bir değerlendirme yapayım;  Valla birader helal olsun  :hi:  Kulak çubuğu mulak çubuğu  :D  harbi sabırlı adamsın vesselam  :hi:

son olarak geçmiş olsun biraderim, bir dahaki sefere daha kalın giyinmeyi unutma.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iyi dileklerin için teşekkürler kardeşim .severek yaptığım için sabredebiliyorum .motoru temizlerken motoru okşayıp seviyorum .  :)

bu uygulama tahminen 1 -1.5 saat sürüyor  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla kardeşim aslında ben de çok seviyorum bu işleri, ama ne yazıkki hiç vaktim olmuyor... Hafta sonu ise, vaktimin tamamına yakını oğlana gidiyor, geri kalanı da hanıma :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hanımda bana kızıyor ama bende araba senin üstüne kayıtlı arabanı temizliyorum bir de fırçamı atıyorsun diyorum .hemen çay geliyor yanın da  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sen çözmüşsün işi kardeşim ne diyim  :D  Benim hanım Rus maalesef, öğretemedim henüz çayı çorbayı  :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla iyi fikir !!  :2funny:O0  Tabi araba evin önünde durmuyo bi de o sorun, araba garajda yayan  15 dk. eve  :)

Neyse biz konuyu biraz dağıttık biraderim, yönetici arkadaşlar ikaz edecek şimdi  8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.