Jump to content

Nano Boya Koruma + Motor Koruma

murat_dem
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba Arkadaşlar,

Dün aracımı Göztepe Sonax'a götürdüm. Nano Boya Koruma ve Motor Temizlik/Koruma yaptırdım.Resimlerin yarın sizlerle paylaşacağım şu an çalışıyorum :) Aracı alalı kısa bir zaman olmasına rağmen nano korumanın üstüne bir de cila atıyorlar ki akıllara zarar bir renk değişimi sizleri bekliyor + koruma da cabası tabii.

Not: Aracını Göztepe Sonax'ta uygulamaya sokmak isteyenler benim adımı vererek Mazda Club'tan geliyorum derlerse indirimler sizi bekliyor. Muhtemelen de aracınıza olması gerekenden daha fazla itina gösterilecektir. Aşağı yukarı 175+KDV diye düşünüyorum yukarıda saydıklarımı (benden daha ucuza yaptırmanız muhtemel). Ne kadar fazla araç gelirse tabii o kadar da indirimlerini artıracaklardır muhtemelen tabii..

Göztepe Sonax (Recep Doğueri - Yaşar Bey) Tel:0216 363 45 80

Yaptırmayı düşünenler olursa diye bugun club için birşeyler yapmaya çalıştım nacizane...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

resim çıkmadı bende. Bir problem mi var yoksa, benim makinada mı acaba problem?

Bende bunu Altunizade Nissan GÜLAN da gördüm:

imag0051f.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bana sakın kızmayın darılmayın .bu adamların yaptıklarının daha iyisini sizler yapabilirsiniz . ben onlardan daha ayrıntılı ve titiz yapmaya başladım ..işte çalışmalarım daha yolun başındayım bu linkten beni takip edebilirsiniz ...motor temizleme fiyatı 35 ytl +kdv demişler . siz bu paraya bu ürünleri alsanız .en az 2 yıl motorunuzu kendiniz temizlersiniz .

http://renaultyardim.com/otosmf/index.php?board=55.0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

süpersiniz adminim

teenn kuuu :D verdikleri fiyata en az 20-30 defa yapacak malzeme alındığı gibi detay ve özen dışarda yapılanınkinden kat kat iyi oluyor tembellik etmesseniz :D :D

Ben de Galvano ya gidebilsem Bülent ile yapacağım ama gidemiyorum :D Ben bir ara ayarlıyayım da geleyim sana Bülent'im :D

ben geçen ctesi İlhan abiye bi sandalye verdim kapının önüne oturttum sohbet ede ede aracı killedim sonra çok beğenmesemde detaylı çalışana dek idare etsin diye sıvı hızlı cila ile tamamladım işi istersen senin guzuyada hızlı cila çakarız ayaküstü :D :D al yiğenimi gel yarın
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu ay ve gelecek aysonlarında senelik izin kullanacağım. Hafta içi gelirsem daha uzun süremiz olur. Haftasonu Selim havuza gittiği için en erken 14.00 gibi gelebiliyoruz biliyorsun..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bu ay ve gelecek aysonlarında senelik izin kullanacağım. Hafta içi gelirsem daha uzun süremiz olur. Haftasonu Selim havuza gittiği için en erken 14.00 gibi gelebiliyoruz biliyorsun..

tamam haberim olsun mekanı ayarlayayım Selim paşanın zevkine göre dekore edeyim :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Haberin olur zaten öncesinde alınacak malzeme / cila felan olacak ya onları almak için başvuracağım sana :D

tamamdır ufak bi listem var hazırda 300 tl tutarında :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tamamdır ufak bi listem var hazırda 300 tl tutarında :D

ortak havuz yapılır,malzemeler alınır,herkes sırayla galvano boya koruma ve parlatma tesisini ziyaret eder :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

ortak havuz yapılır,malzemeler alınır,herkes sırayla galvano boya koruma ve parlatma tesisini ziyaret eder :tey:

mümkün tabiii :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Sonra da bırakırsınız sap-hap işlerini açarsınız bir tesis....:D

benim gibi takıntılı adam zarar eder içime sinerek yapacağım işle günde 2 araba ya çıkar ya çıkmaz batarız :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Sen çalışmıycaksın olum, patronsun, masanda otur desteleri say....:D

madem o kadar çok para kazanacaz yanıma 2 tane tıfıl verde para saymayı öğreteyim onlarada :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...