Jump to content

İlk Bakım

keremtucan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaslar herkese selam  :tey:

bugun guzumun ılk 6 aylık bakımını yaptırdım Km=5571 yapılan ıslemler

1-yağ filitre=10 tl

2-hava filitre=30 tl

3-motor yağı=110 tl

4-tapa pul=1.75 tl :nea:

5-saf su=1.60 tl :nea:

6-balata temızleme sprey=10 tl

7-cam şampuan=2.50 tl :nea:

8-mekanik işciliği=40 tl :fiuw:

toplam +kdv si ile 243 tl tuttu arkadailar bırde bagaj paspası aldım 100tl de ona verdım kısa gunun karı 343 tl arkadaslar...

toplam 1 saatlık ıstı arkadaslar sagolsunlar ıc-dış ve motor temizliğini de yaptılar sizlerle paylaşmak istedim hepinize saygılar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadasım 0 km araba alırsan garantı sartlarına gore 6ay yada 10000 km hangısı once gelırse bakıma gıtmek zorundasın anlayacagın 3 yıl elımız mahkum gıdecegız saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

muratcım sadece yağ ve yağ fıltresı degısımı dısındakı dıger kalemler gereksız tabıkı bu ılk bakım ıcın gecerlı saygı ve sevgılerımle...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yağ ve filtresi yeterliydi, yağ fiyatı da biraz kalın geldi bana, gerisi normal..

selman abiye katılıyorum .magnetec 10 w 40 bile 65 ytl .110 ytl ye ne yağı konuldu ki...bu arada hayırlısı olsun .kazaszı belasız kullanın aracınızı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim fikrim her 6 ayda bir bakıma götürürseniz harcadığınız paraya yazık olur.10000 km de bir yaptırıp da şimdiye kadar garantiden çıkan bir arkadaşa rastlamadım.Tabi araç sizin istediğinizi yapabilirsiniz :) Kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7-cam şampuan=2.50 tl :nea:

En sinir olduğum kalemdir bakımlarda :D Artık müdahale ediyor ve söylüyorum arkada kocaman Sonax Cam Suyum var koymayın diye :D

Selman Abinin dediği gibi yağ biraz pahalı geldi bana da ama gerisi normal .

Güle güle kullan :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

arkadasım 0 km araba alırsan garantı sartlarına gore 6ay yada 10000 km hangısı once gelırse bakıma gıtmek zorundasın anlayacagın 3 yıl elımız mahkum gıdecegız saygılarımla...

demekki değişiyor zamanla şartlar  bize 10binde bir uğra  10bin olmadan  1sene geçerse yine uğra demişlerdi
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben geçen sene kasımda aldım arabayı şuan 8700de hala bakıma gitmedim beni kesin garantiden çıkartır bunlar :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben geçen sene kasımda aldım arabayı şuan 8700de hala bakıma gitmedim beni kesin garantiden çıkartır bunlar :D

sen 10 000 de bir git bakımını yaptır kaşesini de deftere vurdur birşey olmaz Faruk :D  Garantiden çıkarırlarsa selamımı söyle :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sen 10 000 de bir git bakımını yaptır kaşesini de deftere vurdur birşey olmaz Faruk :D  Garantiden çıkarırlarsa selamımı söyle :D

demin Cem abi 10 bini bekleme kasımın ilk haftası gel dedi :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu olayları çok acımasızca buluyorum.Adam 6 yıl garanti veriyor 3 ayda bir bakıma geleceksin olur mu öyle şey ya.Ben aracı bakıma getirmek için almadım ki kardeşim :D Bizimkilerde o olaya döndüler 6 ayda bir bakıma getireceksin daha neler.Sanki devlete vergi ödüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ıyı dıleklerınız ıcın hepınıze tesekkur edıyorum arkadaslar hepınıze katılıyorum yağ ve yağ filitresi dısındaki diğer kalemler gereksiz bu 6 ay meselesı de bizleri özledikleri icin :D  ısın gercegı su olabılır dıye dusunuyorum.hepınızın malumu japon arabaları ozellıkle de mazda basta olmak uzere :clap: sorunsuz arabalar.bayılerın gelır kaynagının buyuk kısmı servıs hızmetlerı ve yedek parcalar olusturmakta.mazda gıbı sorunsuz araca sahıp musterıler kaza bela dısında sadece 10000 km de bır servıse gıderız yada ozel servıse..buda bayılerı maddı olarak sıkıntıya sokuyor arkadaslar

bızım Denizli de bu sebepten dolayı honda bayısı bayılıgını devrettı arkadaslar.anlayacagınız 6 ay meselesının sebebı bu dıye dusunuyorum sızlerın de  değerli fıkırlerınızı beklıyorum.

yağ fiyatının yuksek olduşunu yazmışsınız arkadaslar.haklısınız bana da oyle geldı.guzuma konulan yaş W 5/30 gıbı bırseydı tam emın degılım lıtre fıyatı da 27.50 tl. 4 lt yağ konuldu toplam da 110 tl tuttu arkadaslar :fiuw:

değerli yorumlarınız icin tekrar teşekkür ediyorum hepinizi saygıyla selamlıyorum... :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

servıs lıstesını kontrol ettım haklısınız castrol magnatec 5w30 yağ konulmus saygılar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...