nutcracker

Mazda3 Silecek
2.Nesil Mazda 3 Silecek Değişimi Yardım

Bu konuda 90 ileti var

arkadaslar silecekleri servisten baska bi yerden alma sansımız varmıdır ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tabii SidePinli olan 47.5 - 52.5 ebatlarında istediğin yerden alabilirsin ama aracın hatchback ise sanırım arkada sileceği servisten almak zorundasın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eyw. saolasın peki yaklasık ne kadardır fiyatı o konuda bilginiz varmı acaba

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çifti 20-30 TL arasında birşey olması lazım en fazla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bana Bülent 50 Lira demişdi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bana Bülent 50 Lira demişdi

Markasına göre değişir ama servisteki fiyatı zaten 50-60 seviyelerinde.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bülo tacir adam, normaldir...:D

Abi bana serviste verdikleri fiyatı söyledim ben hatta 55 dediler 5i neymiş yahu 50 yeter dedim tamam dediler lakin o an ellerinde olmadığı için almamıştım hala da almadım lazım olacak yakında :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

deneyen olduğunu sanmıyorum. ama orjinali aynı fiyata varken niye sağa sola baktığınızı da anlamadım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçen bakım için servisteydim .. Aracı aldığımdan bu yana sileceklerde problem yaşıyorum ..Yağmurlu havada bile silecekler çalıştığında çizgiler görünüyor ..sebebi ne olabilir ki .. 2010 Ekim den bu yana 3 takım silecek değiştirdim ..Daha doğrusu lastiğini .. Servis 2 takım lastiği saolsun hediye etti ancak sebebi ne olabilir ki ?? Ona da cevap alamıyoprum birşey diyemiyorlar ..

Bu arada srviste başka bir arkadaş vardı ..sileecek lastiklerini değiştirmek istedi .. Sonra usta geldi ..lastikler olmuyor diye .Arkadaş daha önce yan sanayi Mazda silecekleri taktırmış kelebekleri ile birlikte ..Ancak orjinal lastik olmadı ve sonuçta arkadaş 70 TL ödedi  komplesi için ..

selamlar ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

camda taş nedeniyle çentik varsa sileceği kesiyor. silecek izinin kaldığı bölgede çentik arayın. camda çentik olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yüksek hızda denedin mi hiç ? 170'de silecekte herhangi bir atlama olmuyor orjinalde. bu da öyleyse alınır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sileceklerin fiyatını Ankara da yeni açılan servis de bugün sordum fiyatını 25+14+KDV

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sileceklerin fiyatını Ankara da yeni açılan servis de bugün sordum fiyatını 25+14+KDV

Bu fiyat, silecek süpürgesi lastik fiyatı olsa gerek. Silecek koluyla beraber olduğu zaman fiyat 80-90 TL civarında çünkü.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tekrar gideceğim konuyu netleştirip, buraya yazarım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tekrar gideceğim konuyu netleştirip, buraya yazarım.

Aklınızda olsun servislerde sadece silecek süpürgesi lastiği olarak tek başına satılıyor. Bazı servisleri bunu atlıyorlar silecek koluyla beraber satıyorlar. Öyle olunca fiyat 80-90 TL'sını bulabiliyor. Kollar sağlamsa lastikleri değiştirmek kafi, bilgilerinize.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sılıkon lastıkler satılıyor hem ucuz hem ıyı sılıyor

parcacılarda mevcut.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bana 95 lira dediler serviste başım gözüm döndü.silecek lastiğini değiştir tavsiyesi geldi daha sonra 27-29 tl arasında bi fiyatı varmış

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• BurhanBatat
      Yazan: BurhanBatat
      Bizim ön siliceklerin ebatlarını bilen varmı acaba silecek alıcamda yeni artık...
    • thearchitect
      Yazan: thearchitect
      Merhaba,yeni mazda 3 sahiplerine bir sorum olacak,siz de silecek sesinden rahatsiz misiniz?yalniz bahsettigim ses ozellikle surucu tarafindaki silecek en dik konuma geldiginde cikan ses..

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.