Uygar

2010 Mazda 2

2010-MAZDA2-Facelift-00.jpg

Mazda, B sınıfı temsilcisi Mazda2’yi 2010 yılı için makyajladı.

Mazda’nın geçtiğimiz günlerde yayınladığı fotoğraflara göre Mazda2 modeli 2010 yılına yeni yüzüyle girecek. Ön bölümde tamponu ve radyatör ızgarası güncellenen aracın arka bölümünde daha kısıtlı bir değişim yaşanmış.

Makyajın iç mekana nasıl yansıdığı bilinmezken motor gamında değişiklik olması beklenmiyor. Mazda otomobilin resmi tanıtımını önümüzdeki günlerde gerçekleştirecek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

photoshopmuş gibi geliyor bana ama böyle olursa hakikaten güzel olur :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda'nın bu sis farı yuvalarından bir beklentisi var ama ne olduğunu anlamadım....:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda'nın bu sis farı yuvalarından bir beklentisi var ama ne olduğunu anlamadım....:D

bence kendileri de daha ne beklediklerini bulmuş değiller :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

En üstte yeşil mazda 2'nin sis farları ve radyatör ızgarası biraz farklı görünmüş.. şuan galerideki sıfır mazdalar bu resımdekı gibidir benım bildiğim kadarıyla..

post-0-141695278586_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

GÜzel olmuş o kadarda kötü değil geçen günki nissanın yanında bu ilgi çekici durur :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla inanmayacaksın ama arabanın arka camına bakmıştım. :D

O kandırmış beni.  D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.