atopcu

Lastik Seçimi

Bu konuda 56 ileti var

Online olmadıkları için olabilir mi ?

Ne kadarlık bir bütçeniz var lastik için? Tercihiniz nedir mevsimlik lastik mi, yaz lastiğimi, kış lastiğimi ?

Bu bilgileri verirseniz daha rahat yardım edebilir arkadaşlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

lassa imp.revo miclelin energy saver goodyear fulda toyo  hangisini önerirsiniz teşekkürler saygılar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende mazda 3 2005 var toyo aldırdılar arkadaşlar ben şimdi memnunum japon malı imiş 205 55 16 tekerler 120 aldım tanesini tavsiye ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bridgestone bence en iyisi ama o fiyatlara bulabilir misin emin değilim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Alacağınız  lastik, nokian H yada nokian i3 olsun. diğer hiçbir markaaya bakmayın. çünkü gerçekten sessiz bir lastik.bu lastiğin mazda da ne kadar ihtiyaç olduğu aşikar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende düşünüyorum ama yaza doğru olur :) bide jant lazım yaa :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende i3 var 1 ay once taktırdım. kesinlikle tavsiye ederım hem sessız hem de yumusak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

lastik ölçülerinizi biliyor iseniz fiyat karşılaştırması yapabilmek için www.mylastik.com adresini kullanabilirsiniz. Farklı marka lastik fiyatları bir arada ve güncel..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mişneln enerji tavsiye ederim durumum el vermez derseniz maxxis de kaliteli bi marka biraz sert hepsi o kadar

mişneln ne demek ibo sen yapma bari :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mıclelın energ derım.guvenlıgınız ıcın, lastık konusunda paraya kıyın derım....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

maxxiste ne ibo bari sen yapma :D maxisin modeline bağlı tabi...

vah ibom vaaaahhh :2funny: :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eger konforlu ve sessiz lastik istiyorsan Michelin Energy Saver yada Michelin Primacy HP tavsiye ederim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eger konforlu ve sessiz lastik istiyorsan Michelin Energy Saver yada Michelin Primacy HP tavsiye ederim...

Çok şükür doğru yazan biri çıktı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu kadar yanlışın üzerine doğru yazmamak ayıp olurmuş :) Ben çin malı tavsiye ederim ilk çukurda yarılıyor  :tey: Michelin Energy Saver ı şirket araçlarımızda kullanıyoruz. Yol tutuşu gayet iyi ve ses seviyesi normal. Ses seviyesi demişken aklıma geldi mesela çamaşır makinesinde gürültü değerleri yazar lastiklerde de böyle birşey var mı acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.