Jump to content

Ön Takım Yaptırdım İşte Fiyatlar (90-94)

djquzen
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

92 model 323 hb war.bazı parçaları değiştirdim işte fiyatları

2 ön amartisör  80+80:160

2 ön balata : 30

ön aks kafası sağ : 45

ön aks kafası sol: 45

bagaj amartisörleri: 10+10 yan sanayi

körük mörük: 20

arka fren müşürü:20

işçilik: 65

bunlar kredi kartına beş aksite :)

ve arabayı döşettim

komple taban: özel yapım

komple tavan: güzel bir kumaş

komple koltuklar , kapı yanları ,

adam hepsinide orjinalinden farksız yaptı

300 tl de bu tuttu

birde şunu soracağım. içimi rahatlatın :D

arabayı 5,500 a aldım. 92 model ama 96 da trafiğe çıkmış daha 82.000 de araba

ama önceki sahipleri hiç bakmamaış . şimdi bana bu saydıklarımda beraber 7 ye geldi . plakayıda değiştirdim. biraz daha masraf yapayım mı . yoksa bu şekilde satarım mı. araba harika oldu yalnız .yurt dışındanda ucuz parça getirteceğim arabaya. dış aksesuar iç mekanık felan.ve bunu galeriye verip sıfır almak ıstıyorum sneye felan. acaba ekspertiz raporunu ucuz mu werırler? bu kadar uzun oldu ama eğer konuya düşerseniz baya arkadaş faydalanır.

bu arada ben ali . memurum . hataylıyım . şimdiden ii sürüşler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

pek sorular hakkında bilgi veremeyecegim ama yapılanlar aracı cekıcı kılmaya degmıstir resimlerini otomobillerimiz bolumunde gormek isteriz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya emeğe saygı göstermek isterim ama dediğin araç piyasada masrafsız temiz haliyle 6000 civarı ama piyasa malum her araç iii para edebiliyor siteya yeni giren bi arkadaş 98 model familya 8000 den bahsediyo mesela ama aynı araçtan 10000-12000 e satan yada alan var herseyin hayırlısı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

haklısınız yüksek modeller bizimkilere opranla ucuz sayılabılır fakat parçaları 92 model gibi kolay bulunmuyore ve ucuz değildir. arabamın yeni görüntülerini de yakında ekleyeceğim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Arkadaşlar suriyeden parça nasıl getirtiliyor acaba.uygun oluyomu.bi aralar corona alacaktım(iyiki almamışım)onun sahibide suriyeden bahsetmişti.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar suriyeden parça nasıl getirtiliyor acaba.uygun oluyomu.bi aralar corona alacaktım(iyiki almamışım)onun sahibide suriyeden bahsetmişti.

onu en iyi parçacılar bilir ama parçanın kalitesi muallakta yani bazen çıkma orjinal geliyor ama bazende çok dandik yan sanayi getiriyorlar fiyat konusunda da oldukça uygun oluyor %90ı
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...