otosport

Mazda 626 Dış Modifiye

panjur dahil komple ön tanpon- komple arka spor tanpon-yan marşbiyeller

200707032450mazda6269.jpg

200707035653mazda626.jpg200707032200mazda6264.jpg

57HD922 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kazasız, belasız kullanın  :nazar: çok güzel olmuş. Arabayı değiştirirsem bu kasa bi 626 almayı düşünüyorum bende, beyazını  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben eksik yanlarını söyleyeyim :) jantlar ufak kalmış. genel manada güzel olmuş ama, komple girişildiği için uyum yüksek, ön taraf zaten mazda3 sport tamponu sayılır... güle güle kullanın

eklemek istiyorum bu araba bi spor yay istiyor sanki jantlarla marşbiyel çok uyumlu degil sanki yaylar bu sorunu ortadan kaldırır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

allah nazarlardan saklasın  :nazar:  :nazar: bunlara çabuk nazar değiyor :D  mazdayıda 1 2 kere gördüm. Evet arac biraz daha alcak olsa dahada güzel durcağını düşünüyorm  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ıyı gunlerse kullanın,guzel olmus...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kazasız, belasız kullanın  :nazar: çok güzel olmuş. Arabayı değiştirirsem bu kasa bi 626 almayı düşünüyorum bende, beyazını  :)

panjur dahil komple ön tanpon- komple arka spor tanpon-yan marşbiyeller

200707032450mazda6269.jpg

200707035653mazda626.jpg200707032200mazda6264.jpg

Fotoğrafların gözükmemesinin bir nedeni var mıdır? Yani kaldırdınız mı? yoksa bizim sistemle alakalı bir durum mu dur acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fotraflar görülüyor.(her ikisi de). Güle güle kullan, şık olmuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.