Jump to content

Sport Arka Tampon

MuRDoC_111
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

son saatlerini saydıgımız şu haftasonu boyunca yapılan izmir toplantımızın biraz gölgesinde kalsada bu konu :-[:-\ :-[ sonunda mevzuyu dillendirecek zamanı buldum :P_eski ve yeni halini içeren bikac foto ekliyorum ^-^_fazla resim yok şimdilik, zaman buldugumda cekip eklerim buraya ;)_

__önce eski tampon :nea::P

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• MuRDoC_111

20

• Selman

5

• SWeeT6six6

4

Popüler Günler

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

He seni tanıştırıciiz zaten kendisiyle, öyle karar verdim son tahlilde, sen ikna edersin eminim, hatta benim de bazı taleplerim var, onları da aktarıver ağzını açmışken, seni kırmaz umarım.... :-*

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

MPS'e döndündün arkasını sonunda :) Maşallah; kazasız belasız :nazar:

sagol abi_ya abi bilseydim aklına mps yi getircegimi taktırmazdım abi tamponu :P_tesekkür ederim abi tekrar :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sagol abi_ya abi bilseydim aklına mps yi getircegimi taktırmazdım abi tamponu :P_tesekkür ederim abi tekrar :)

:D Taktır; ön panjuru felan da MPS yap ama Türkiye'ye MPS görünümlü HB değil; gerçek MPS'i ilk ben getiricem :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:D:2funny:_onların parasını istemediler gerci ama konusunu acarak bile dogru yapmadılar bence_bir kere pazarlık yapılmıs yani bilinmiyor mu sanki sport tamponda uzun reflektörlerin oldugu, daha önce bi ton insanın arabasına takmıslar, sonradan karsılastıkları hiç beklemedikleri bi hesapmıs gibi önüme koyup "neyse ama onu kendimizden halledecez senden onların parasını almicaz" falan deyip cok büyük kıyak yapmıslar havalarına bürünmeleri bile komik yani_neyse ama işin muhabbet kısmını saymazsak ki muhabbette cok lüzumsuz durumlar ortaya cıkıyor, onun dısında yardımcı oldular diyebiliriz yani gercek anlamda_

_eksozu uzattırdılar tompon uzadıgı için ondan ücret alınmadı, plakalıklar cift taraflı bantla yapıstırıldı, tabi yapıstırılmadan önce etrafındaki siyah cizgileri sildiler_bunlardan ücret almadılar_arabayı yıkıcaklardı plakaların yapıskanı kurumadıgı için o olmadı_gel yemek yiyelim dediler acelem var dedim aksama toplancaz diye eve geldim_yani biraz yordular beni ama neyse hadi :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gerci hani ufak tefek seylerden para almamıslar diyorum o yönüyle bile kendimi bi yerde borclu hissediyorum ama dönüpte şöle bi baktıgımda son 3-4 ayda iyi para baglamısım adamlara 8:)_o kadarda olsun diyemediğim içindir belki :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...