Guest Exclusive

Direksiyon Simidi

Öncelikle merhaba , 2004 mazda 3 için çıkma orjinal direksiyon simidi aryorum (benimki iyice soyuldu ) .  . Siz ne düşünürdünüz ? veya Bu konuda bir fikri olan olursa sevinirim ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Soyuldudan kasıt derisi ise yenisini yaptıracaksınız, ne gerek var komple değiştirmeye?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İnternette görmüştüm böyle bir konu, adam el ile işleyerek deriyi, mercedes direksiyonu gibi kaplıyordu süper de görüntüsü vardı hani, insanın aklını çelecek cinsten... Ufak bir araştırmayla google den bulabilirsin, benim gördüğüm Altunizade çamlıca taraflarında gibi idi yalış hatırlamıyorsam...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Soyuldudan kasıt derisi ise yenisini yaptıracaksınız, ne gerek var komple değiştirmeye?

Duyduğuma göre yeni deri yaptırınca iyi olmuyormuş hem kalite hemde görüntü bakımından ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim 91 mazda 323hb inde direksiyonun kopup parçalar falan war onlarda kapatılır mı bu kaplama işinde ? Yoksa gidip dandik spor direksiyon alcam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.