Uygar

Aerotwin silecekler

Bu konuda 35 ileti var

Bosch_silecek-800.jpg

Aerotwin silecekler ile net görüş

Otomotiv teknolojileri üreticisi Bosch, yeni Aerotwin sileceklerle mükemmel silme performansı, yenilikçi tasarım ve maksimum konforunu bir araya getiriyor.

16.02.2007

Bosch Aerotwin silecekler ilk piyasaya çıktıklarında sadece araç üreticilerine orijinal ekipman olarak sağlanırken artık özel adaptörler sayesinde tüm araç kullanıcılarının hizmetine sunuluyor. Orijinalinde Aerotwin silecek kullanılmayan ancak kanca uçlu silecek kolu bulunan araçlar için özel adaptörlü Aerotwin Retrofit silecekler kullanılabiliyor.

Bosch sileceklerinin üzerinde monte edilmiş halde bulunan üniversal adaptörler sayesinde eski sileceğin yenisi ile değişimi birkaç saniyede kolaylıkla yapılabiliyor.

alıntıdır..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bunun farkı kullanılan kauçuğun çok farklı bi malzeme olması  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir ara silikon silecekler konusu vardı bu da onun gibi birşey mi ?

Silecek konusunda en önemli şey sanırım malzemenin soğukta ve sıcakta ne kadar deforme olduğu. Normal silecekler 1 kış veya yaz geçirince özelliğini kaybediyor gibi geliyor bana

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir kış üstüne yaz sıcağı vurduğu zaman iz bırakmaya başlar abi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla bizim guzularda kullanılan kauçuk dandik biraz sanırım. Hiç sileceğinden bu kadar şikayet edilen araba görmemiştim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla Swips konusunu açtım aslında ama çok uzamadığı için silmedim hiç...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şu swips ten alıcam bakalım bu bakımda taktırırım. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şu swips ten alıcam bakalım bu bakımda taktırırım. :)

Satılan yer var mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Özhan Abi silikon silecekleri çok methediyolar, dene de bi paylaş tecrübelerini bizimle... Gerçi biraz daha beklersen silecekler kullanamadan tarihi geçecek ama... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.