atopcu

LPG

arkadaşlar 1998 model 626 araca ne marka lpg kiti tavsiye edersiniz benim aklımda brc ve landirenzo var ne dersiniz teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim duyduğum kadarıyla en iyisi BRC imiş lakin yakın zamana kadar Romano'yu da çok methediyorlardı..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynı arac bendede var Stefanellı marka kullanıyoruz lpg olarak memnunum gazda yada benzınde anlasılıcak kadar fark goremedim,Brc'yi herkes öneriyor takılıcak markadan çok taktırdıgınız yerde çok önemli.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cem'in de dediği gibi markadan daha önemli takılacak yer.

Başayar Mazda Servisi de , Dağ-Cey LPG de bildiğimiz kadarı ile iyi yerlerden. Her ikisi ile de görüşüp fiyat / fikir alabilirsiniz.

Marka olarak da sitede BRC, Romano ve diğer markalardan kullananlar var.. Aslına bakarsan herkes de memnun :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aynen benimde aracımda landirenzo mevcut,düzenli bir şekilde gaz filtresini değiştirdiğim zaman herhangi bir sorun yaşamıyorum...

uzun bir süre zamanında değiştirmeyi unutmuştum ve gaza katılan katkıdan ötürü filtre tıkanmıştı.

söktüğümde gaz aldığım benzicimi hemen değiştirmem gerektiği söylendi. katkılı gaz tavsiye edilmiyor yani arkadaşlar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.