Jump to content

Mazda 323-Sol Çita

muratgoc
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Guest mustafa_g

Bu güzel bir haber. Sizin çıtalar en çok aranan parçalardan biriydi. Bu arada siteye ürünü incelemek için girdim, 100 lira para harcayıp çıktım. Vermeyin şöyle linkleri kardeşim yaa :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu güzel bir haber. Sizin çıtalar en çok aranan parçalardan biriydi. Bu arada siteye ürünü incelemek için girdim, 100 lira para harcayıp çıktım. Vermeyin şöyle linkleri kardeşim yaa :D :D :D

:sopa::D neler aldın mustafa abi güle güle kullan,, ürünlerinde en kısa zamanda gelir inş. :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben bizim arabalarda (bütün mazdalar) şunu çözdüm yan sanayi parça ne olursa olsun (motor mekanik kaporta v.s)uyum sağlamıyor aynısı işte diyosun mutlaka biyerinden uyumsuz oluyor randıman alamıyosun mutlaka orijinal olacak..Ama diğer markalarda böyle değil parçalar cuk diye oturuyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben bizim arabalarda (bütün mazdalar) şunu çözdüm yan sanayi parça ne olursa olsun (motor mekanik kaporta v.s)uyum sağlamıyor aynısı işte diyosun mutlaka biyerinden uyumsuz oluyor randıman alamıyosun mutlaka orijinal olacak..Ama diğer markalarda böyle değil parçalar cuk diye oturuyor..

caaanı gönülden katılıyorum, çıkma orjinal yada orjinal mazda fabrikasyon üretimli değilse ya kısa sürede patlak veriyor yada uymuyor, mesela aracımın eski sahibi ateşleme bobinini yan sanayi takmış çıkma orjinal aldım sorunsuz çalışıyor. yan sanayi olan plastik dandik bi kalitede..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

:sopa::D neler aldın mustafa abi güle güle kullan,, ürünlerinde en kısa zamanda gelir inş. :D

Sol farında sararma vardı. Uzun zamandır sallıyorum onu değişmeyi ve açıkçası orjinal far fiyatı biraz pahalı gelmişti bana.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...