Jump to content

Kasko şirketleri.

cerman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaslar, arabayi aldigim zaman merbil in anlasmali olan yapi kredi sigorta tarafindan kasko yaptirdim, gel gelim memlun degilim, bir cok yerde gecmiyor, autoking de fln, adamlara telefon actim dedim yapi kredi ile anlasmaniz varmi, mini onarim anlasmamiz yok dediler, bide bir cok yerdede anlasmalarini iptal etmisler, buyuzden kasko olayini degistirmek istiyorum, sizce hangi sirketi onerirsiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 114
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Selman

21

• Mücahit

14

• cerman

9

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Erman Koç alınca düzelmiyorki aksine daha beter oluyor. YKB den zor kurtardım kendimi. Hoş daha hala %100 kurtaramadım ama olsun %80 de iyi bir başarı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi ne rezillik ya, nere gitsem iptal ettik anlasmamizi diyorlar. uvey evlat gibi kaldik ortada, bide daha iyi olur diye dusunduk.

valla kurtaracam kendimi, neyseki bu ay son.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Konu açıldıkça yatamıyorum, benim bankam Koçbank'tı aslanlar gibi, o mu YKB'yi aldı, YKB mi onu aldı anlayamadık, herşey karıştı, birbirine girdi, sıra nedir bilmezken köle muamelesi görür olduk, 2 aydır şubeden kredi kartı borcu ödeyemiyorum, ödeme şubesine gidiyorum, sıraya giriyorum, hiç hoşlanmam.... >:(

Anadolu sigorta hasarı hızlı ve eksiksiz öder Erman, fiyatları biraz yüksektir ama değer....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim Koc-Allianz.. Hizmetiyle ilgili de şimdiye kadar hiç bir sorun çıkmadı.. Çok memnunuz yani..Eğer ilgilenirsen aracının bilgilerinin verirsen fiyat alabilirim. Acente tanıdık olduğu için indirim olur ama koc-allianz'ın fiyatları diğer sigortaları göre yüksek.. ama kaskon asla teminatsız kalmaz.. hiç bir sorun yaşamazsın..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

selman abi ne olursa olsun yeterki hakkini versinler, sigorta konusunda bu kadar sikinti cektigimi hatirlamiyorum, burda nerdeyse merbil de geciyor yapi kredi, ee ben en ufak bir zararda cizik gozuk vs (allah korusun) merbil servis'e gidememki, orda 5 liralik seyi 300'e yaparlarlar kasko yada iyicene bindirirler. ee ne gerek varki,

gittim gecen autoking le konustum, yok diyolar pes ettik beklentimizi karsilamadi yapi kredi dediler, bir cokta musterimizi kaybettik dediler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim Koc-Allianz.. Hizmetiyle ilgili de şimdiye kadar hiç bir sorun çıkmadı.. Çok memnunuz yani..Eğer ilgilenirsen aracının bilgilerinin verirsen fiyat alabilirim. Acente tanıdık olduğu için indirim olur ama koc-allianz'ın fiyatları diğer sigortaları göre yüksek.. ama kaskon asla teminatsız kalmaz.. hiç bir sorun yaşamazsın..

cok sagol Helin, valla arastiriyorum iste, yeterki kurtulim sundan bi aralar sanmistimki yapi krediyi koc alinca, koc allianz ile birlesir daha iyi olur diye sanmistim, ama bekledigim gibi olmadi:( normalde 2006 model araca 0 dan, 1300 ytl ye yaptirmistim, hic de kasko yu kullanmadim gerek olmadi, simdi ne olursa olsun yeterki iyi bir sirket olsun,

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Rica ederim, yarın bildiririm fiyatı..Umarım düşündüğün gibi olur..Sigorta şirketi kadar acentenin de bu kasko olaylarında rolü çok büyük. O yüzden %100 güvence verebilirim sana..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Rica ederim, yarın bildiririm fiyatı..Umarım düşündüğün gibi olur..Sigorta şirketi kadar acentenin de bu kasko olaylarında rolü çok büyük. O yüzden %100 güvence verebilirim sana..

Evet haklisin, rolu cok buyuk, ama acelesi yok simdilik, benim bu ayin sonuna kadar kasko nun suresi bitecek buyuzden mart ayindan itibaren yaptiracam.

genede cok sagol.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla merbil'in anlasmali yapi kredisinde tanimiyorlardi,

her ay taksitlerini yatiriyom cayini iciyor bi iki geyik yapip ewallah diyorduk,, taki servis'e fln isimiz dusunce.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anadolu sigortayı tavsiye ederim bende.

Sigortam net'ten ayrıntılı bir çok şirketi karşılaştırabilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...