Guest mefuhan

Mazda3 Paspas Önerisi

Bu konuda 78 ileti var

koca izmirde mazda3 e uyan paspas bulamadım.bildiğiniz yer yada web adresi varmı ??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Servislerde orijinal paspaslar var..

Aşağıdakini tavsiye ederim.

GetImage?imageId=C5724A7E18C94870BE0B9AB69DE10B17

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fiyatı 80 lira civarında şimdiden söyliyelim de sonra bağırma....:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Başka da kıvrımlara cuk oturan paspas da yok :D

Siz yine şanslısınız sizinki 4 parça ben o fiyata 2 parça almıştım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

lastik olanları tavsiye ederim, ben hem lastik hem de keçe gibi olanlardan almıştım ama keçe olanlar kullanışlı değil

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Servislerde 80 civarıysa peki dışarıda ne kadara bulunur tahminen ?

orjinal değil tabi, uyabilen en iyi paspas

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

25 TL ye havuzlu kavucuk pas pas alabilirsin ben öyle yaptım kavucuk olduğundan koko yok havuzu sayesinde tozlar döşemeye yelmiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1 saat önce mazda 2 için orjinal servisden aldım. 75 tl.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güle güle kullan, ben bunun büyük bir sorun olduğunu bildiğimden hediye ettirmiştim 2 yi alırken...:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

80 tl olan nerde.yeni mazda ya sordum yok dedi.adres varmı.(Yiğidin yoksa parası vardır kredi kartı :)  )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

80 tl olan nerde.yeni mazda ya sordum yok dedi.adres varmı.(Yiğidin yoksa parası vardır kredi kartı :)  )

güzel söz :) tavisyem orjinal almanız şu garip parlak dandik şeyler hiç verimli değil canınızı sıkar zaten

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Stoklarında olmasa da sipariş verip getirme imkanları var, orjinal aksesuar bunlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güle güle kullan, ben bunun büyük bir sorun olduğunu bildiğimden hediye ettirmiştim 2 yi alırken...:)

Selman abi halı paspası ve park sensöünü hediye ettiler. halı paspas kış günlerinde anında kirleniyor nem yapıyor. Ben de 50 liraya tam oturmayan alıcağıma az daha verip orjinal alayım dedim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

halı paspası bende tavsıye etmıyorum kullanıslı degıl konusu gelmısken aracınızın bagajına mutlaka bagaj paspası alın ılerde olumsuz olaylar basınıza geldıgınde canınız sıkılmasın....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

akıl veren çok.adres veren yooookkkkk..... abilerim kardeşlerim yer neresi para möhim değil,,,düldülü aldık kıyacaz artık paraya :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadasım ben bagaj paspasını servısten orjınalını aldım kdv dahıl 100tl saygılarımla...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herhangi bir yetkili servis :) Selman Abi soyledi ama gozunuzden kacti sanirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.