Jump to content

Baskı Balata Hakkında (Lantis - Familia)

imdat
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• 2 hafta sonra ...

40 binde değiştik diyosun şu an kaç binde ? Lantislerde yan sanayi baskı balata kullanıldığında genel olarak debriyajda titreme sorunu meydana gelir. erken km'de bittiğini duymadım hiç. ama yan sanayi sonuçta bence yaptırdığın yere sorma durumun varsa görüş bence... iyi günler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla ben 100.000 de lantis duymadım gene 120-130bin km vardır tahminimce, çok fazla yarım debriyaj yapıldıysa hatta ayagınızın debriyaj üstünde durması bile yarım debriyajdır (mustafa güneş) diye duymuştum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

6-7 ay önce 1998 mazda 323 1.8 familia aldım debriajda sorun var kuşadası,aydın,veya izmirde nerde taktırablirim birde önereceğiniz hangisi marka olarak teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

peki ne kadar fiyat biliyormusun işçilik +parça?

08.01.2010 at 11:05, Mustafa Güneş :

Ben Valeo marka taktırdım, sıkıntım-şikayetim yok.

İzmir'de Dündar usta var:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

peki ne kadar fiyat biliyormusun işçilik +parça?

işçilik parasını bilmiyorum, ben kuzenime değiştirttim. parçalar da yaklaşık 130 lira falan tutar herhalde.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

merhabalar.ben dündar ustamızın yanında çalışıyorum,lantis debriaj seti valeo marka olarak (korea malı,bize garantili veriyorlar ayrıca)120-140tl civarı,işçilik size 100 tl(mazdaclub indirimi)şanzıman yağ değişimi(tavsiyemizdir) 20tl,  bunlara ek olarak volant tornası(kalkışlarda silkelemeyi önlemek için yapılır)20tl  toplamda 275 civarı diyebiliriz. JAPON CAR SERVİS  0232 2822040

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valeonun kore olmayan versiyonu var aman ha uzak durun bende lantis varken takmıştım 3 ay da çifte kavrulmuş gibi olmuştu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

o zamanlar valeonun kutusu yeşildi elime geçen turuncuya yakın bi renkti  yukardaki linkte görünüyor ne halde olduğu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

disk toplamaya benzemiyor,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ya çok şansızsın yada montaj hatası,montaj esnasında parça takıldıktan sonra baskının ayakları çok yukarda kalırsa normal sürüş esnasında bile debriaj balatası kaydırır ve ömrü kısa olur

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 yıl sonra ...

Beyler benimde baskı balata bitik. inşallah ay başında yenisini taktıracağım.

markasını sormayı unuttum ama kore malı dedi usta. 200+200=400 dedi usta... nasıl?

bu arada mazda servislerinde kış kampanyası devam ediyor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Benim Aracım da Otomatik 2005 Mazda 3, Sabahları İlk Çalıştırmada Devir Yükseliyor, Motor Bağırıyor Ama Gitmiyor Yada Eskisi Gibi Gitmiyor Baskı Balatadan Olabilir Mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1. 2. vites geçişlerinde zorlanma oluyor mu;?

çekişinde bir sorun var mı?

gaza köklediğin halde doğan şahin seni geçiyor mu?

yokuşlarda zorlanıyorsa baskı balata bitiktir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1. 2. vites geçişlerinde zorlanma oluyor mu;?

çekişinde bir sorun var mı?

gaza köklediğin halde doğan şahin seni geçiyor mu?

yokuşlarda zorlanıyorsa baskı balata bitiktir...

2. Vitese Geçerken Zorlanıyor Hocam Birden Atlıyor Araba, Gaza Köklüyorum Hızlanmıyor Sadece Bağırıyor Araba... Dediğiniz Gibi Baskı Balata Görünüyor Sorun... Maliyeti Hakkında Fikriniz Var Mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...