rehberss

323 Kapı içi

Arkadaşlar mazda 323 sedanım var . sol kapı içini(şoför tarafı) cam otomatıyla birlikte değiştirmek istiyorum. Nette bulamadım bu tarz konular. Nereden fiyat alabilirim ya da ne kadara mal olur bilgisi olan var mıdır?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Buradakilerin hepsini aradım. Sol ön kapı hariç hepsini de buldum ama bi tek onu bulamadım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sahibinden.com da baya hurda var ve sanırım 323sedan glx lerinkide uyuyor belki denk gelir birde 03123124646 yı arayın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kapı iç döşeme konusunu hallettiysen, nereden ve kaç liraya mal olduğunu yazarsan memnun olurum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

izmirde kıyıda köşede kalmış bir kaç mazda çıkmacısı var bendede 323 sedan var aracıma parça alırken sıfır taıwan çin yapımı parça kullanmaktansa 2.el orjinal çıkma tercih ediyorum fiyat olarakta çok bir fark yok örnek olarak arka reflektör ve stoplarımda orjinal çıkma kullandım ne rengi attı ne su aldı orjinalin yerini hiç bir şey tutmaz....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.