Jump to content

Mazda 323 Cam Açma Kapama Düğmeleri Çalışmıyor

Guest bookseller81
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Şimdi hallettim sorunu. Ölçü aletiyle diger kapıya giden ana enerji kablosunu buldum. Kabloyu şöför mahalinden ayırmışlar. Mevcut bi sigorta ekleyerek kabloyu kontak çıkışından enerjilendirdim. Şimdi hepsi çalışıyor. 2 cam biraz ağır açılıp kapanıyor. Sanırım kızaklamaları bi yağlamam gerekiyor ;)

İlginize teşekkür ederim. Sıra geldi jikleye :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kapıları sökersen eğer içeriden kapı kilitlerini yağla lakin camların yavaş açılıp kapanması biraz cam kenarlarındaki lastikten kaynakalanıyor onun içinde slikon sprey uygulaması yapmalısınız, malum yıllar geçtikçe conta ve keçeler özelliğini kaybediyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra ...
Şimdi hallettim sorunu. Ölçü aletiyle diger kapıya giden ana enerji kablosunu buldum. Kabloyu şöför mahalinden ayırmışlar. Mevcut bi sigorta ekleyerek kabloyu kontak çıkışından enerjilendirdim. Şimdi hepsi çalışıyor. 2 cam biraz ağır açılıp kapanıyor. Sanırım kızaklamaları bi yağlamam gerekiyor [emoji6]
İlginize teşekkür ederim. Sıra geldi jikleye [emoji4]

Hocam merhaba lar.

Aracının sol on cami makara değişimi için sokmustum onu hallettim ama şimdiki problem sizin yaşadığınız problemden.

Sofor tarafından tüm camları kontrol edebiliyorum ama kendi anahtarları çalışmıyor.
Bu bahsi geçen kablo nerede.tarif edebilirmisiniz.şimdiden teşekkür ederim

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şöför tarafından düğme tarafında tek kablodan diğer düğmelere elektrik gider. Bunds sorun varsa diğer camlar kendi düğmesiyle açılmaz. Kalın mavi kablo.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler hocam yarın bakıp sonuçlarını yazicam inşAllah
Bu arada iyi bayramlar[emoji4]

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...