BIDIK

Yol tutuş / amartisörler

:clap:herkese selam

2001 model 1.6 motor 323 aracımın ön amartisörleri değişecek yolda aşırı

zıplıyor..en uygun fiyatla nerede alabilirim..bilgi lütfen :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benimde 2001 Model 323 aracımın Amortisörleri 6 aydır patlak.Evo Maslak servisten aldığım Ön iki tane için fiyat 350 TL işcilik dahildi.Ben fazla zıplamıyorum ama sert frende sapıtıyor araba

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

zıplamalar lastik bar basıncının fazla olmasından olabilir gibime geliyor eger sadece patlaksa yaptırıp tekrar kullanmanızı tavsiye ederim maliyeti düşük olur, yan sanayi amortisörlerin fiyatı uygun ama kaç ay dayanır bilmem. eger yamuk eğrilik vs varsa dogrultmadan değiştirin derim gene size kalmış :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben 4 tanesinide değiştirdim oriinal kyb marka 4 tanesini 400 e aldım maslaktan araba şimdi yolda tereyağı gibi kayıya valla..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

monroe markada güzel 90Tl olması lazım adet fiyatı,, yan sanayisi 60TL civarında

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Familia için aksaraydan 4 tane kyb gazlı amortisör aldım.araç şimdi cok daha sert.keşke önlere gazlı değilde yağlı alsaymışım.zati lastikler 50 yanak üst üste geldi bayağı sert oldu.kyb lerin gazlıları bayağı sert ona göre alın ama yol tutuş güzel.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.