Uygar

Mazda 3 ün amerikadaki fiyatı ))

2007 Mazda 3

Year 2007

Make Mazda

Model 3

Price MSRP: $13,795.00

Invoice: $12,928.00

:tey: :tey: :tey: :tey:

kullan at gibi maşallah :'(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çoğu araba amerikada çok komik rakamlara TR de yaşamak otomobil kullancıları için biraz şanssızlık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Amerika da olsam mazda ya bakmam bile, corvette falan olabilir ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben yinede infiniti den vazgeçmem 35.000$ dan başlayan fiyatlarla FX serisi FX 45 alırım Peeeehh benzin derdi de yok zaten O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Scion diye bi marka var orda, yanlış hatırlamıyosam yine bi Japon markasının ABD markası... Mükemmel arabalar yapıyolar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

scion lar sanki daihatsu ları andırıyor

Scion_xD_DV_07_C_018.jpg

bu modeliyle

scion_tc_manu-07_02.jpg

bu da farklı bir model

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tam benim zevkime göre aletler yapıyolar, Tc miydi neydi diye bi modelleri vardı, kutu gibi bişey, süperdi... Bi de Xc yanlış hatırlamıyosam, çok güzeldi dizaynı...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu fiyatlara bakipta valla ic gecirmeyin, orda oyle bi vergi yukluyorlarki 1 senede burdaki fiyatlara denk geliyo..:)

buyuzden millet eski arabalarini kolay kolay atamiyor orda. 70 modeller bile hala yollarda.

buyuzden ha ordan almisin ha burdan,, ama tek farki, araclarda gprs dvd fln yok o kadar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orda daha çok 2. el satışları cüzi bir miktar para + bankaya olan borçların devralınması şeklinde oluyor bildiğim kadarıyla, vadeler oldukça uzun ve faizler düşük olduğu için...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orda daha çok 2. el satışları cüzi bir miktar para + bankaya olan borçların devralınması şeklinde oluyor bildiğim kadarıyla, vadeler oldukça uzun ve faizler düşük olduğu için...

bide devletin vatandasina olan guvencesi cok iyi, mesela oranin mortgage midir nedir o sisteminde, adam bi villa bile satin almaya kalkip devletten kredi bile alsa, istese o krediyi omru billah odiye biliyor, dusuk faiz oranlariyla.

ama iste vergi cok yuksek, cokta siki denetim var ozellikle tasit vergisinde,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Scion diye bi marka var orda, yanlış hatırlamıyosam yine bi Japon markasının ABD markası... Mükemmel arabalar yapıyolar...

Toyata nın Okancım,bende bayılıyorum onlara  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

Yanlış bilmiyorsam bu fiyatlara bir de vergi ekleniyor. Tabii her halukarda yine ucuza geliyor ama bu fiyatlara birşeyler ekleniyor yine de..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.