ugurince

Kapı Açık Uyarı Sesi

bu gün akşam aracımı parkettikten sonra farı kapatmadan kontağı kapattım ve bazı  arabalarda kapılar açık kalınca gelen alarm gibi bir uyarı sesi geldi bu güne kadar fark etmemiştim aracım 91 model acaba far açık kaldığı için olmuş olabilir mi bu arada arabada alarm yok sadece kumandalı kilit var...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

far oldugu için uyarı yapar hatta sadece parklarınız açık kalsa bile yapar, bu konu sanırım forumda daha önce geçmişti arastırırsanız daha net bi bilgi edinirsiniz, benim bildiğim 90 üstü bütün mazdalarda mevcut..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hiç dikkatimi çekmemişti ama benim aklımada o geldi mazdayı pek tanımıyorum o yüüzden merak ettiim bu arad teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hiç dikkatimi çekmemişti ama benim aklımada o geldi mazdayı pek tanımıyorum o yüüzden merak ettiim bu arad teşekkürler

ne demek mazda sınıfına göre oldukça donanımlı bir araç, kazasız belasız güle güle kullanın :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya bizimkinin uyarı sesi çalışmıyor sadece bir kapıda ötüyor .. neden olabilir ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kapılarda kapı kapandıgında içeri dogru giren bir mil var kapı bastırıp mili yuvasına sokuyor,, o mil toz kir su vs şeylerden kirlenmiş sıkışmıştır büyük ihtimal

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

baktım ona .. hareket ediyor .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

baktım ona .. hareket ediyor .

o zaman o sensörlerin iç tarafındaki kablolar zamanla çürümüş kopmuş olabilir en net bilgiyi oto elektrikçisi verir, ama %95 o sensörlerden yapıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o zaman o sensörlerin iç tarafındaki kablolar zamanla çürümüş kopmuş olabilir en net bilgiyi oto elektrikçisi verir, ama %95 o sensörlerden yapıyor

95 değil 100 ;):D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

95 değil 100 ;):D

abi senden ses çıkmadıgı için %95 e kadar kendime güwenerek geldim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yedek parçasını bulamazsan hepsiburada ya bakabilirsin. orada bir muadili ürün var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.