Matrikzs

Yeni Ford Ranger

Bu konuda 30 ileti var

Mazda dan daha güzel valla  :)

Volkan bunların ikisi de aynı banttan çıkıyor. Far vs. bir de amblem dışında hiçbir farkları yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi biliyorum aynı banttan çıktıklarını ama,ön taraf baya bi değişik geldi bana  8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda dan daha güzel valla :)

Şimdi Volkan'ın bu cümlesini açıklamaya çalışalım. Genelde modeli verilen araca rakip olarak tartışılan markayı savunan Volkan; (örn Mazda3 vs. Civic, Audi A5 vs. BMW 6 .. uzar gider...) burada bize bir gönderme yapmak istemiş :D

Aynı araba işte; daha ne iyi diyorsun ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Enes,ön tarafı gayette farklı iki aracın  8:) şimdi uğraştırma beni,kendin koy ikisini bak  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Izgara çok yakın birbirine, tek fark farlar

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bi de Ford'un farlar daha dikdörtgen. Mazda'nınkiler yukarı doğru çekik...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir de biri gidiyor öbürü duruyor :D

Ayrıca Mazda da basamak var..Adı her ne ise..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bi de Ford'un farlar daha dikdörtgen. Mazda'nınkiler yukarı doğru çekik...

Biri Capon biri Alaman; çekik olacak tabii :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence Mazda daha güzel duruyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bencede mazda güzel güzel olmasada adı mazda diye gözüme güzel görünüyor,şirin geliyor namıssız  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence de Mazda daha güzel...

Bence de Navara daha güzel. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu araçlarda bir ikii dış görüntü öğeleri hariç motor iç dizayn aynı.Hatta aynı fabrikada üretiliyor.Başımdan geçen bir anı var paylaşmak isteyorum sizinle 98 yılında babam İzmir mazda ana bayii de çalışıoyordu yeni B2500 araçlarda daha ilk tır gelmeden satılmıştı.Tır geldi araçları indirdik yıkamaya temizliğe aldık araçları teslim edilecekti diğer gün.Bir baktık jant göbeğinde Ford amblemi var :).Hmen İstanbul arandı jant göbeğini Ford olduğunu söyledik.Onlarda bize bu araçların aynı banttan çıktığını söyledi robotlar hata yapmış :D.Ve gönderdiler mazda olanını.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aptal robotlar bir de dünyayı istila edeceklermiş te bilmem ne :D:2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.