vedatLANTIS

Aksesuar Satan Siteler ?

Bu konuda 37 ileti var

slm,

amacim vermis oldugum sayfanin reklamini yapmak degil.zaten firmada Almanya da.ama olurda mazdasini modifiye etmek isteyenler cikar ve fikir sahibi olmak isteyenler icin.cunku mazda modifiye icin maalesef Turkiye de malzeme bulmak cok zor.saygilarimla

www.pakfeifer.de

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

E markalar arasında Mazda yok? Universal parçalardan mı bakıcaz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

E markalar arasında Mazda yok? Universal parçalardan mı bakıcaz?

Weiter'a bas abi devamı var listenin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Weiter'a bas abi devamı var listenin.

Kendimi öküz gibi hissettim şimdi... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Heyt yavrum be, Mazda'nın beraber göründüğü markalara bak: Mazda Porsche Ferrari Jaguar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kendimi öküz gibi hissettim şimdi... :)

Estağfurullah :D Bu mesajları silebilirsin abi :D :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tampon ve spoiler çok kötü olmuş Burak abi.

Ben egsoza odaklandım. Zira diğer tüm durumlarda egsoz çok dışarıda emanet gibi kalıyor. Ama Mazda 3 te öyle değil içeride olunca gayet güzel duruyor..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben egsoza odaklandım. Zira diğer tüm durumlarda egsoz çok dışarıda emanet gibi kalıyor. Ama Mazda 3 te öyle değil içeride olunca gayet güzel duruyor..

Abi içeri gömmek zor değil. Biraz borudan biraz uctan kestirdim mi gömülür içe. Tabii ona uyacak şekilde çok geniş uc almamak lazım.

Haa şu var. Ben uç taktırırken biraz daha gömecektim içeri ancak boruyu tutan kanca olduğu için çok da ilerletemedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi içeri gömmek zor değil. Biraz borudan biraz uctan kestirdim mi gömülür içe. Tabii ona uyacak şekilde çok geniş uc almamak lazım.

Haa şu var. Ben uç taktırırken biraz daha gömecektim içeri ancak boruyu tutan kanca olduğu için çok da ilerletemedim.

Enes içeriye gömmekten kastım ucun dışarı doğru durması değil. Genelde MAzda 6 larda egsoz tamponun hemen altında çok küçük bir yuvaya oturduğu için dışarıda kalıyor. Ama bu resimde dikkat edersen egsozun altı hala tamponun alt sınırının içinde..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Enes içeriye gömmekten kastım ucun dışarı doğru durması değil. Genelde MAzda 6 larda egsoz tamponun hemen altında çok küçük bir yuvaya oturduğu için dışarıda kalıyor. Ama bu resimde dikkat edersen egsozun altı hala tamponun alt sınırının içinde..

O da kolay abi; kırptır tamponu birazcık :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O da kolay abi; kırptır tamponu birazcık :D

İşini iyi yapan birini bulsam ne ala ama ben işkilli adamım orjinal olmayan işi pek istemem ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İşini iyi yapan birini bulsam ne ala ama ben işkilli adamım orjinal olmayan işi pek istemem ;)

Öyle dediğime bakma abi. Bende elletmem kolay kolay :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Burda Dündar Abi'nin çalıştığı çok iyi bi usta var, yolunuz düşerse bekleriz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.