Jump to content

Çekiş\Performans Problemi (Astina)

Guest hsyn
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar 323 astina 1,8 aracım var ama aldığımdan beri kusuyo şimdide hava akış metresi bozuk dediler ve yakıtı yakmadan direk ekzosta veriyor ve çok aşırı yakıyor çekişi çok düşük bu konu hakkında bilgisi olan varsa allah rızası için yardım etsin psikolojim bozuldu rahat rahat binemedim bi türlü

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

en bilgili mustafa abi war aramızda ama bunun bi çok sebebi olabiliyor, en iyisi düzgün bir japon ustasına gitmek olur, mustafa abi gelirse o fazlasıyla size tahminde bulunabilir :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

İbo, senin araban hakkında tahminde bulunabilirim ama astina hakkında bir tahmin yürütmek biraz zor. Ayrıca bilip bilmeden, görmeden tahmin yürütüp yanlış yönlendirmek de hoş olmaz.

Bu yüzden siz hiç sağa sola fazla takılmadan Meb Başayar'da Tolga beyi bulun. Sitemize üyedir kendileri ve şimdiye kadar onlardan memnun olmayan kimse görmedik buralarda.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

...Bu yüzden siz hiç sağa sola fazla takılmadan Meb Başayar'da Tolga beyi bulun. Sitemize üyedir kendileri ve şimdiye kadar onlardan memnun olmayan kimse görmedik buralarda.

katılıyorum mustafa abiye

işte adreside burda

MeB Başayar Mazda Plaza

Yetkili Servis-Satış-YedekParça-2.El

Oto Sanayi Girişi 6.Cad. No:5 Şaşmaz

Güvercinlik / ANKARA

0 312 278 78 68Pbx

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Amanın ne tanıdık konular...Hüseyin hocam hava akışmetren bozuk değil bence,aracında en önce Egr valvifini bir temizlet,Distribütörün bi çıkmasını bulursan onu mutlaka öyle bi dene....yakıtı yakmadan atması %80 Egr kaynaklıdır,ha ustaların başka bişey bulurlarsa amenna ama bulamazlarsa ilk baktıracağın şey o olsun.Enjektörleri de unutma.Öksürmeden kastın tekleme ,sanki aracı tutup çekiyorlarmış hisssiyse ateşleme problemi olması yüksektir.Aklıma gelen son ihtimalse aracına motor falan yapıldıysa motorun iyi yapılmadığıdır,gerekirse açtırıp trigere falan baktır gevşemiş olabilir diş atlamış olabilir ,emme contaları vs gevşemiş olabilir....Son tavsiyemse ortalıkta ustayım diye gezinen adamlara takılma illaki yetkili bir servise git zira çok pişkin olabiliyorlar....Yine görüşürüz selamlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...