Srkn

93 Mazda 323 HB Türkçe el kitabı

Arkadaşlar elinde olan varsa benimle irtibata geçerlerse çok sevinirim..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

var olan arkadaslarımız varmısmı bende merak ettım sımdı :)

kimsede yoktur, sahibindende mazda sahiplerine bir bakın ilk sahibiyim diyen bi 323hb ilanı gördüm :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kimsede yoktur, sahibindende mazda sahiplerine bir bakın ilk sahibiyim diyen bi 323hb ilanı gördüm :D

:D denıcem aramayi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İngilizce pdf formatında 89-94 arası modeller için bende var.Ama bunu sende bulmuşsundur internetten.Türkçesini bulmak zor belki servislerde bulunabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende war ama nerde oldugunu bulamıyorum satıcam arabayı gecen bı bakayım dedım yok bulursam haber weırırım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende war ama nerde oldugunu bulamıyorum satıcam arabayı gecen bı bakayım dedım yok bulursam haber weırırım

tamam hocam teşekkür ederim..bekliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bulunursa bir fotokopide ben alıyım dili farketmez alayına convert yaparık :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhaba bende sedanınki var ama aynı şeyden mi bahsediyoruz el kitabı derken sıfır alırken verilen kitapçık tan mı bahsediyor sunuz. aynı şeyden bahsediyorsak bile kitapçığın size katacağı çok fazla bir şey olmayacağını düşünüyorum yüzeysel olarak anlatılıyo ama faydasıda olmuyo değil şanzuman yağ seviyesine nasıl bakacağını bilmeyen ustalar var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhaba bende sedanınki var ama aynı şeyden mi bahsediyoruz el kitabı derken sıfır alırken verilen kitapçık tan mı bahsediyor sunuz. aynı şeyden bahsediyorsak bile kitapçığın size katacağı çok fazla bir şey olmayacağını düşünüyorum yüzeysel olarak anlatılıyo ama faydasıda olmuyo değil şanzuman yağ seviyesine nasıl bakacağını bilmeyen ustalar var.

Evet sizdekinden bahsediyorum lazımmı size acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

acaba 323 sedan içinde bulunabilir mi 93 model.ingilizce farketmez.bi zahmet yardımcı olursanız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.