backofbeyond

Spoiler taktırıyorum

Bu konuda 22 ileti var

Arkadaşlar, gelecek hafta içinde "resimdeki spoiler" dan(kırmızı m3)taktırıyorum beyaz M3 üme. Boyalı montaj 250 tl. Yeni kalıp yapacak usta. Ankara da bu spoilerdan taktırmayı düşünen varsa haber versin beraber taktıralım Şaşmaz da. Fiyat ta düşer. Selamlar...

A3DSC_0033_sm.JPG

Edit: Sanırım sözü edilen spoiler bu spoiler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Resim göremiyorum ben

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Resim göremiyorum ben

"Resimdeki spoiler" başlıklı resimdeki kırmızı M3 spoiler ından....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

250 fiyat fazla söylemişler gibi geldi bana spoiler için orjinal olmayacak sonuçta.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

250 fiyat fazla söylemişler gibi geldi bana spoiler için orjinal olmayacak sonuçta.

250 lira bence gayet uygun bir fiyat

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunun HB versyonu varise ben gelim ankara'ya.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

fiyatına bişey diyemem ama duruş olarak çok şık. :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok beğendim ama beyaz üstüne kırmızı? İnşallah güzel durur :) Yaptırdıktan sonra da paylaşırsınız zaten forumda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok beğendim ama beyaz üstüne kırmızı? İnşallah güzel durur :) Yaptırdıktan sonra da paylaşırsınız zaten forumda.

Spoiler kırmızı taktırmaz herhalde.Beyaz'a boyanır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İnşallah Murat Abi. Ben yanlış anladıysam sevinirim :D Sanırım kırmızı m3 teki spoilerdan demek istedi ama. Spoiler güzel gayet.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar yaptıklarınızı paylaşında bizde bir fikir sahibi olalım.şimdi ben spoiler arıyorum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kalıp ilk defa çıkıcagından fiyat normal 2 kişi olursa kalıp fiyatı 2ye bölünür masrafı düşer hayırlısı olsun diyelim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çoook para, bi spoylere 450 lira vermem şahsen

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çoook para, bi spoylere 450 lira vermem şahsen

250 yazmış abi ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

250 yazmış abi ???

Benim verdiğim link 450 TL

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kalıp ilk defa çıkıcagından fiyat normal 2 kişi olursa kalıp fiyatı 2ye bölünür masrafı düşer hayırlısı olsun diyelim

Murat ın verdiği linkteki spoiler zaten kalıbı çıkmış durumda yeniden kalıp parası vermezsiniz ona

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Murat ın verdiği linkteki spoiler zaten kalıbı çıkmış durumda yeniden kalıp parası vermezsiniz ona

Arkadaş ilk mesaj'a yazmış

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.